Lublin. Bezpłatne szkolenie "Fundusze europejskie dla organizacji pozarządowych"
autor(ka): Andrzej Skórski
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Lublin, działający Przy Fundacji Nowy Staw, zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie poświęcone możliwościom pozyskania funduszy europejskich dla wyżej wymienionych z województwa lubelskiego. Szkolenie odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw w Nasutowie k/Lublina (Nasutów 98a) w dniu 27 czerwca 2018 r.

Uczestnicy szkolenia będą mogli zdobyć wiedzę na temat możliwości dotacyjnych dla organizacji pozarządowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego (RPO WL) oraz Krajowych Programów Operacyjnych (POWER; Polska Cyfrowa; Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko itp.)

Na koniec szkolenia będzie możliwość bezpośrednich konsultacji indywidualnych z prowadzącym, specjalistą z zakresu funduszy europejskich.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator pokrywa koszty wyżywienia uczestników oraz koszt materiałów szkoleniowych. Organizator zapewnia także bezpłatny transport z Lublina (Plac Zamkowy w Lublinie), do Ośrodka Szkoleniowo-Konferencyjnego w Nasutowie i z powrotem (koszty dojazdu do Lublina prywatnym samochodem nie są zwracane). Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej i Europejskiego Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw.

Zgłoszenia można przynieść osobiście do naszego biura (ul. T. Zana 38, X piętro, pokój 1001 lub przesłać drogą elektroniczną na adres: a.skorski@eds-fundacja.pl do dnia 23.06.2018 r. Ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na szkolenie dostaną potwierdzenie e-mailem na później do 25.06.2018 r.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 511 403 171 lub drogą elektroniczną: europedirect-lublin@europe-direct.lublin.pl

miejsce: Nasutów, 21-025 Nasutów, woj. lubelskie
organizator: Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw
adres: Tomasza Zana 38, 20-601 Lublin, woj. lubelskie
tel.: +48 511 403 155, e-mail: eds@eds-fundacja.pl
www: http://www.eds-fundacja.pl 
źródło: Strona Fundacji Nowy Staw
data publikacji: 2018-06-19
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!