Kraków. Warsztat "Wprowadzenie do komunikacji empatycznej dla osób pracujących z grupami i zespołami"
autor(ka): Fundacja Przestrzeń Rozwoju
Fundacja Przestrzeń Rozwoju zaprasza do udziału w warsztacie "Wprowadzenie do komunikacji empatycznej dla osób pracujących z grupami i zespołami", który odbędzie się w Krakowie 20 czerwca w godz. 9-16. Warsztat jest skierowany do osób pracujących z grupami, kierujących zespołami lub będących członkami zespołów, dla których ważna jest praca w atmosferze współpracy, dialog w sytuacji napięć, emocji i przekształcanie konfliktów na współdziałanie.

Warsztat jest skierowany do osób pracujących z grupami, kierujących zespołami lub będących członkami zespołów, dla których ważna jest praca w atmosferze współpracy, dialog w sytuacji silnych napięć, emocji i przekształcanie konfliktów na współdziałanie.

Poznając konkretne narzędzia Nonviolent Communication (Porozumienia bez przemocy) dowiemy jak wyrażać swoje potrzeby i uczucia, a także jak rozumieć i odczytywać potrzeby innych, bez względu na formę w jakiej zostały wyrażone. Będziemy ćwiczyć sposób komunikowania się z drugim człowiekiem oparty na głębokiej empatii i szacunku. Warsztat będzie okazją, aby zobaczyć jakie zachowania komunikacyjne stosujemy i rozpoznać w jaki sposób język, którego używamy wpływa na nasze relacje w grupie/ zespole.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu w trakcie warsztatu będziesz wiedział/ wiedziała jak:

Czas trwania: 8 godzin warsztatowych
Termin: 20.06 (środa), godz. 09.00 - 16.00 (z godzinną przerwą) Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków Liczba uczestników: maks. 12 osób

Koszt: Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 160 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt:

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Zapisz się

miejsce: Paulińska 3/5, 31-866 Kraków, woj. małopolskie
organizator: Fundacja Przestrzeń Rozwoju
adres: Paulińska 3/5, 31-866 Kraków, woj. małopolskie
tel.: 530 999 047, e-mail: fundacja@przestrzenrozwoju.org
www: http://przestrzenrozwoju.org 

data publikacji: 2018-06-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!