Kraków. Warsztaty "Trening przechodzenia przez zmianę. Koniec, kończenie i otwarcie na nowe"
autor(ka): Fundacja Przestrzeń Rozwoju
Fundacja Przestrzeń Rozwoju serdecznie zaprasza do udziału w dofinansowanych warsztatach "Trening przechodzenia przez zmianę. Koniec, kończenie i otwarcie na nowe", które odbędą się w Krakowie w dniach 16 i 17 czerwca 2018 r. Celem warsztatu jest nauczenie się świadomego przechodzenia przez okres zmian, doprowadzanie do końca starych projektów, oswajania lęku przed nieznanym i otwierania się na nowe możliwości oraz korzyści płynące ze zmiany.

Zmiana jest jedyną stałą w naszym życiu. Zmieniamy nasze plany, siebie, zmieniają się zewnętrzne okoliczności. Często zmianie towarzyszy lęk. Boimy się wyjść poza znane, utarte ścieżki. Trudno nam zostawić stare i otworzyć się na nowe, często całkowicie nieznane.

Celem warsztatu jest nauczenie się świadomego przechodzenia przez okres zmian, doprowadzanie do końca starych projektów, oswajania lęku przed nieznanym i otwierania się na nowe możliwości oraz korzyści płynące ze zmiany. Ponadto uczestnicy poznają dynamikę zmiany, naturę oporu wobec zmian i możliwości rozwijania umiejętności adaptacji do ich wprowadzania. Dowiedzą się jak wprowadzać zmiany w życiu osobistym i zawodowym, jak poradzić sobie z obawami i jak wesprzeć innych w ich implementacji.

Uczestnicy warsztatu dowiedzą się:

Czas trwania: 16 godz. warsztatowych
Termin: 16 i 17 czerwca, sb. w godz. 10-17, nd. w godz. 9-16 Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3, Kraków Liczba uczestników: maks. 12 osób

Koszt: Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału tj. 300 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt. kwota

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Warsztat współfinansowany jest przez State Street Bank GmbH.

Zapisz się

miejsce: Paulińska 3/5, 31-866 Kraków, woj. małopolskie
organizator: Fundacja Przestrzeń Rozwoju
adres: Paulińska 3/5, 31-866 Kraków, woj. małopolskie
tel.: 530 999 047, e-mail: fundacja@przestrzenrozwoju.org
www: http://przestrzenrozwoju.org 

data publikacji: 2018-06-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!