Szczecin. Szkolenie "Współpraca z biznesem – początek"
autor(ka): Jan Karpierz
Chcemy rozpocząć współpracę z biznesem. Potrzebujemy wsparcia finansowego, sprzętowego, osobowego. Przygotowujemy maila, wysyłamy i nic… Co zrobiliśmy źle? Na to pytanie pomoże odpowiedzieć Karol Krzyczkowski autor bloga www.aktywny.blog, koordynator projektów w Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Autor wielu publikacji dot. wolontariatu oraz współpracy z biznesem.

Skuteczna współpraca z biznesem to nie tylko maile z prośbą o wsparcie. To dokładne sprawdzenie czym zajmuje się przedsiębiorca, dostosowanie oferty, przygotowanie samej organizacji na współprace. Jak same firmy szukają organizacji do współpracy? Na czym im zależy? Jakie są punkty wspólne współpracy?

Właśnie na te (i kilka innych) pytań odpowiemy podczas czerwcowego szkolenia „Współpraca z biznesem – początek”. W ciągu 6 godzin Karol Krzyczkowski podpowie co i jak robić, aby skutecznie przygotować się do współpracy z lokalnym biznesem. Będzie praktycznie i rzeczowo.

___ kiedy: 6 czerwca 2018 r. w godzinach 16.00 – 21.00
miejsce: Sektor 3 Szczecin, III piętro, sala multimedialna
zgłoszenia: poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ uwaga – ilość miejsc ograniczona
___

Szkolenie poprowadzi Karol Krzyczkowski autor bloga www.aktywny.blog, koordynator projektów w Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Autor wielu publikacji dot. wolontariatu oraz współpracy z biznesem.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca 2018 do godziny 14.00, informacje nt. zakwalifikowania prześlemy tego samego dnia. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! CWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.

miejsce: Wojska Polskiego 63, IV piętro sala multimedialna, Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
organizator: Fundacja Sektor 3
adres: Księcia Bogusława X, 70-242 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
tel.: 91 350 82 99, e-mail: biuro@sektor3.szczecin.pl
www: http://www.sektor3.szczecin.pl 

data publikacji: 2018-05-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!