Warszawa. Warsztaty kreatywne poświęcone wizji wspólnot lokalnych
autor(ka): Adam Markuszewski
Przystępujemy do prac nad Programem Wspólnota! Ma on określać priorytetowe obszary polityki miejskiej w zakresie budowania i rozwoju społeczności lokalnych. Centrum Komunikacji Społecznej zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 22 maja 2018 r., w godzinach 17:30-20:00, w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej.

Czym jest dla Was wspólnota? Jak ją rozwijać? Jakiego wsparcia potrzebuje? Co należy zmienić? Działasz w organizacji pozarządowej? Podziel się z nami opinią!

Przystępujemy do prac nad Programem Wspólnota! Ma on określać priorytetowe obszary polityki miejskiej w zakresie budowania i rozwoju społeczności lokalnych. Jego celem będzie pomoc mieszkańcom we włączeniu się w lokalną wspólnotę, zachęcenie do większej otwartości i troski o drugiego człowieka oraz najbliższe otoczenie.

Pracę nad programem Chcielibyśmy zacząć od rozmowy z Wami – przedstawicielami organizacji pozarządowych, na co dzień działających z mieszkańcami.

Zapraszamy Was na warsztaty kreatywne poświęcone wizji i wartościom, jakie powinny przyświecać rozwoju wspólnot lokalnych w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się 22 maja 2018 r. w godz. 17.30-20.00 w przestrzeni klubokawiarni w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej, ul. Nowolipie 25b

Chcesz zapisać się na warsztaty albo dowiedzieć więcej? Napisz na adres: i

Na spotkaniu będzie tłumacz języka migowego. Budynek jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

miejsce: Nowolipie 25b, Warszawa,
organizator: Urząd m. st. Warszawy - Centrum Komunikacji Społecznej
adres: Senatorska 27, 00-099 Warszawa, woj. mazowieckie
e-mail: ext.amarkuszewski@um.warszawa.pl
źródło: Centrum Komunikacji Społecznej
data publikacji: 2018-05-21
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!