Gdańsk. Szkolenie "Dotacje dla NGO – 2- dniowe warsztaty praktyczne"
autor(ka): Michał Ignasiak
Wykładowcy (praktycy z 15-letnim doświadczeniem) zaprezentują, jak prawidłowo udzielać, wykorzystać, rozliczać, kontrolować dotacje oraz poprawnie prowadzić księgowość. Uczestnicy otrzymają odpowiedzi na wszelkie pytania. Egitim.pl zaprasza na 2-dniowe warsztaty. Gdańsk, 28-29 czerwca 2018. Udział w warsztatach jest płatny.

Aby poprawnie realizować, rozliczać i kontrolować dotacje finansowane z budżetu JST zapraszamy do Gdańska Pracowników JST a zwłaszcza przedstawicieli organizacji pozarządowych i klubów sportowych.

Wykładowcy:

Jarosław Kotowski – Praktyk z 15-letnim doświadczeniem. Wykładowca na ponad 300 szkoleniach dla pracowników RIO, JST i NGO. Przewodniczący Regionalnej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy RIO w Zielonej Górze. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych m.in. z zakresu: finansów publicznych, ustawy o sporcie, ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie.

Mariusz Górniak - Praktyk z 15-letnim doświadczeniem, Wieloletni Starszy Inspektor Kontroli RIO Wrocław. Główny księgowy jednostki budżetowej. Absolwent studiów podyplomowych na Politechnice Wrocławskiej w zakresie Audytu, Nadzoru i Kontroli Zarządczej.

Szczegółowy harmonogram: www.egitim.pl/pobieranie/dotacje-dla-ngo

Zgłoszenia: www.egitim.pl/kalendarz-szkolen/

organizator: Egitim.pl
adres: Chłapowskiego, 63-800 Gostyń, woj. Wielkopolskie
tel.: 731393493, faks: (65) 619 45 54
e-mail: biuro@egitim.pl
www: http://www.egitim.pl 

data publikacji: 2018-06-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!