Warszawa. Szkolenie "Niech świat usłyszy! Kontakt z mediami dla NGO"
autor(ka): Patrycja Jachna
Jak pisać i redagować teksty? Jak rozmawiać z dziennikarzami? Chcesz, żeby więcej osób dowiedziało się o Twojej organizacji? Zapraszamy na praktyczne szkolenie "Niech świat usłyszy! Kontakt z media dla NGO" - 7 marca w centrum Warszawy. Udział płatny.

Chcesz żeby więcej osób dowiedziało się o Twojej organizacji? Potrzebujesz rozgłosu dla swoich projektów społecznych? Masz trudności z dotarciem z informacją do swoich odbiorców? Naucz się, jak kontaktować się mediami podczas praktycznego szkolenia z elementami warsztatu.

W TRAKCIE SZKOLENIA NAUCZYSZ SIĘ:

TRENERKA:

Anna Przybysz profesjonalna trenerka i praktyk branży Public Relations, z którą związana jest od kilku lat. Posiada dyplom Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z komunikacją oraz content marketingiem. Publikuje m.in. na łamach Marketer+, Marketing Progress, PRoto, NowegoMarketingu. Preleguje i prowadzi warsztaty dla PR-owców w ramach Akademii PRoto.

PLAN SZKOLENIA:

Sesja I: Kontakt z dziennikarzem - od czego zacząć?

Sesja II: Informacja prasowa - podstawowe narzędzie pracy w branży PR

Sesja III: Praktyczny warsztat z pisania i redagowania tekstów

W trakcie warsztatu uczestnicy stworzą bazę mediów według potrzeb, napiszą informację prasową oraz zaplanują jej dystrybucję.

Sesja IV: Patronaty medialne

Sesja V: Relacje z mediami - jak przygotować się do wystąpienia publicznego?

Sesja VI: Praktyczny warsztat z wystąpień publicznych

W trakcie warsztatu uczestnicy przygotują krótkie wystąpienie dot. swojej organizacji

CENA SZKOLENIA:

Cena rynkowa*: 1000 zł Cena w Fundacji TechSoup: 369 zł

*podobne szkolenia z kontaktu z mediami i PRu dla biznesu lub osób indywidualnych

Skąd ta różnica? W Fundacji TechSoup nie organizujemy szkoleń dla zysku. Cena szkolenia pokrywa wynagrodzenia trenera oraz koszty związane z organizacją spotkań.

INFORMACJE:
Data: 7 marca 2018 (środa), 10:00 - 17:00
Miejsce: Fundacja TechSoup (Bracka 25, Warszawa) Cena: 369 zł brutto

ZAPISY: Przez stronę: https://kontaktzmediami.evenea.pl/

UWAGI: -> W czasie szkolenia zapewniamy kawę, herbatę, wodę, ciasteczka oraz mały lunch w przerwie (daj nam znać o szczególnych wymaganiach np. diecie wegetariańskiej, bezglutenowej itd). -> Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

ORGANIZATOR: Jesteśmy Fundacją TechSoup. Wspieramy organizacje pozarządowe w rozwoju poprzez oferowanie tańszego lub bezpłatnego oprogramowania, sprzętu komputerowego i szkoleń. Więcej informacji: www.techsoup.pl

miejsce: Bracka 25, Warszawa,
organizator: Fundacja Techsoup
adres: Bracka 25, 00-028 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
e-mail: kontakt@techsoup.pl
www: http://www.techsoup.pl 

data publikacji: 2018-02-20
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!