Olsztyn. Sponsoring w praktyce - warsztat dla NGO
autor(ka): Natalia Kościuk
Szkolenie dedykowane jest osobom zajmującym się pozyskiwaniem sponsorów na bieżącą działalność lub wydarzenia organizowane przez organizacje pozarządowe. Celem szkolenia jest pogłębienie wiedzy z zakresu pozyskiwania sponsorów poprzez tworzenie ciekawych i profesjonalnych ofert, właściwy dobór potencjalnych partnerów oraz prowadzenie rozmów z nimi. Szkolenie ma charakter warsztatowy z aktywnym udziałem uczestników. Koszt udziału: 150 zł.

Data: 15.02.2018

Godziny: 12.00-17.00

Adres: miejsce szkolenia zostanie podane w terminie późniejszym

Zapisy i informacje:

Program szkolenia:

1) Partner Idealny dla Twojej organizacji

2) Oferta sponsorska

3) Pierwszy kontakt z potencjalnym sponsorem

4) Spotkanie z potencjalnym sponsorem

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe.

Szkolenie ma charakter warsztatowy i zakłada aktywny udział uczestników. Planowane metody szkoleniowe to wykład, burza mózgów, dyskusja, praca samodzielna, praca w grupach.

Prowadząca:

Natalia Kościuk – blisko 10 lat pracowała w branży sponsoringu, współpracując ze sponsorami sportowymi. Tworzyła i sprzedawała projekty sponsorskie dla firm z sektorów takich jak paliwowy, motoryzacyjny, finansowy, FMCG. Realizowała projekty sponsorów UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Obecnie prowadzi własną działalność, konsultuje i doradza małym przedsiębiorcom, występuje na konferencjach, prowadzi szkolenia i warsztaty.

Opinie uczestników poprzednich edycji:

„Natalio! Fantastyczne szkolenie! Niby oczywiste rzeczy, a przekazałaś je nam w zwięzły i kompaktowy sposób, ilustrując rzeczywistymi przykładami. Konkretnie! Dzisiejsze szkolenie otworzyło mi oczy na nowe strony sponsoringu.”

„Już wiem, jak rozpoznać Partnera Idealnego i jakich argumentów użyć, by sen o realizowaniu celów z pozoru niemożliwych stał się realny i wykonalny. Dziękuję! Zarażasz swym​ optymizmem i wiarą w sukces. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy.”

"Sponsoring w praktyce" to najlepsze szkolenie, w którym brałem udział. Natalia była świetnie przygotowana do spotkania. Dużo kreatywnych pomysłów i zadań praktycznych. Polecam każdemu!”

miejsce: Olsztyn,
organizator: Pracownia biznesu
adres: Aleja Wojska Polskiego 25 / 209, 01-515 Warszawa,
tel.: 606290631, e-mail: info@pracownia-biznesu.pl

data publikacji: 2018-01-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!