Warszawa. Szkolenie "Jak zrobić grafikę, plakat i ulotkę w 5 minut? - narzędzia dla NGO"
autor(ka): Patrycja Jachna
Potrzebujesz przygotować grafikę w kilka minut, ale nie masz profesjonalnego programu graficznego? Chcesz skanować bez skanera? A może szukasz dobrego rozwiązania do komunikacji z wolontariuszami? Fundacja TechSoup zaprasza na bezpłatne szkolenie z narzędzi i aplikacji dla NGO, które odbędzie się 2 lutego 2018 w Warszawie.

CEL SZKOLENIA:

Poznanie wybranych narzędzi i aplikacji, które pomagają w codziennej pracy w organizacji.

UCZESTNICY:

Zapraszamy przedstawicieli organizacji, którzy nie korzystają lub dopiero zaczynają swoją przygodę z narzędziami internetowymi. W szczególności zapraszamy tych, którzy uważają, że przygotowywanie grafik jest dla nich zbyt trudne.

TRENERKA: Karolina Dudzic

Lubi wykorzystywać dostępne technologie do dobrych celów. W Fundacji odpowiada za promocję i rozwój strony TechSoup Polska, aktualnych programów dla organizacji i bibliotek oraz poszukiwaniem nowych partnerów i darczyńców.

PLAN SZKOLENIA: Część I: Grafika

SZCZEGÓŁY:

Data: 2 lutego 2018 (piątek)
Czas trwania: 9:00 - 12:00
Koszt: bezpłatne
Miejsce: Fundacja TechSoup, ul. Bracka 25, Warszawa

W trosce o jak największą efektywność szkolenia i komfort osób uczestniczących, liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA: Aby się zarejestrować wypełnij ten formularz.

Uwaga! Na szkolenie należy przynieść swoje laptopy i zasilacze! Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Zapraszamy: https://www.techsoup.pl/pl/item-details/2219/szkolenie-jak-zrobic-grafike-plakat-i-ulotke-w-5-minut-narzedzia-dla-ngo

miejsce: Bracka 25, Warszawa-Śródmieście,
organizator: Fundacja Techsoup
adres: Bracka 25, 00-028 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
e-mail: kontakt@techsoup.pl
www: http://www.techsoup.pl 

data publikacji: 2018-01-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!