Olsztyn. Szkolenia i doradztwo dla przedsiębiorstw społecznych
autor(ka): Piotr Pniewski
Są jeszcze wolne miejsca dla chętnych do skorzystania z całkowicie bezpłatnych szkoleń i doradztwa z zakresu pozyskiwania zamówień publicznych przez przedsiębiorstwa społeczne z województwa warmińsko-mazurskiego. Szkolenia w zależności od preferencji i dostępności terminów odbywać się będą od października 2017 roku do lutego 2018 roku.

Brak opłat za udział wynika z faktu, że szkolenia i doradztwo są finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt "Skutecznie pozyskujemy zamówienia publiczne” realizuje Federacja Organizacji Socjalnych FOSa. W ramach projektu zapewniamy Państwu BEZPŁATNIE: szkolenia w wymiarze 48 godzin, materiały szkoleniowe, doradztwo indywidualne obejmujące wsparcie w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o zamówienie, wyżywienie w trakcie szkoleń, a dla osób spoza miejsc realizacji szkoleń – noclegi i zwrot kosztów dojazdu na szkolenia! Szkolenia w odbywać się będą w Olsztynie.

Terminy zgłoszeń:

31 października 2017 roku

Kolejna runda (w razie wolnych miejsc) – 30 listopada 2017.

Szkolenia w zależności od preferencji i dostępności terminów odbywać się będą od października 2017 roku do lutego 2018 roku.

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionych dokumentów (w załącznikach) pod adres:

Federacja Organizacji Socjalnych FOSa ul. Linki 3/4 10-534 Olsztyn

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem 739250621 lub adresem e-mail: .

miejsce: Linki 3/4, 10-534 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
organizator: Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego "FOSa"
adres: Linki Bogumiła 3/4, 10-534 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
tel.: 89 523 60 92, e-mail: biuro@federacjafosa.pl
www: http://www.federacjafosa.pl 
źródło: Federacja Organizacji Socjalnych FOSa
data publikacji: 2017-10-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!