dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Nasutów k. Lublina. Bezpłatna Interdyscyplinarna Letnia Szkoła Edukacji Globalnej. Trwa rekrutacja

Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh) zaprasza na darmowe szkolenie dla studentów (także doktorantów) i absolwentów pedagogiki i psychologii, ponad 70 h dydaktycznych; możliwość zamieszczenia własnego tekstu w recenzowanej publikacji naukowej pod redakcją; czas i miejsce: 3–10 września 2013 w Nasutowie k. Lublina. Zgłoś się!

Wiadomość archiwalna

A A A

Bezpłatna Interdyscyplinarna Letnia Szkoła Edukacji Globalnej. Trwa rekrutacja!

Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh) zaprasza studentów i absolwentów do udziału w darmowej Szkole Letniej poświęconej tematyce edukacji globalnej w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, która odbędzie się od 3 do 10 września br. w Nasutowie koło Lublina.

Zapewniamy:

  1. Bezpłatne szkolenie, którego ukończenie zostanie potwierdzone certyfikatem: 8 dni zajęć (ponad 70 godzin dydaktycznych) w formie wykładów, seminariów i warsztatów, realizowanych według programu opracowanego przez dr Urszulę Markowską-Manista oraz mgr Aleksandrę Niedźwiedzką-Wardak – zajmujące się edukacją globalną (w załączniku zarys programu). Oprócz nich wybrane zajęcia prowadzić będą zaproszeni goście – teoretycy i praktycy edukacji globalnej.
  2. Materiały szkoleniowe.
  3. Możliwość zamieszczenia własnego tekstu (autorskich narzędzi do pracy z wybraną grupą osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi) w recenzowanej publikacji pod redakcją, która zostanie rozpowszechniona wśród uczelni pedagogicznych w Polsce oraz kuratoriów i ośrodków doskonalenia nauczycieli.
  4. Pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia podczas Letniej Szkoły Edukacji Globalnej (od 3 do 10 września).

UWAGA!

Uczestnicy szkolenia ponoszą koszty dojazdu do Europejskiego Domu Spotkań – Fundacja Nowy Staw w Nasutowie koło Lublina.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:

  • Szkolenie jest adresowane do studentów (w tym doktorantów) i absolwentów psychologii i pedagogiki przygotowującej do pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (pedagodzy terapeutyczni, logopedzi, pedagodzy pracujący z dziećmi niedostosowanymi społecznie, pedagodzy pracujący z dziećmi odmiennymi kulturowo itd.). Studentów i absolwentów psychologii prosimy dodatkowo o przesłanie CV, dokumentujące ich doświadczenie w pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
  • Zgoda na opracowanie (na podstawie zajęć Letniej Szkoły Edukacji Globalnej) narzędzi do pracy z wybraną grupą osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, przeprowadzenie zajęć z ich wykorzystaniem podczas Tygodnia Edukacji Globalnej (od 16 do 24 listopada) oraz zraportowanie ich przebiegu według formularza przygotowanego przez autorki szkolenia.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zgłoszenia: e-mail , tel. 663 211 449 do 31 sierpnia włącznie. Liczba miejsc ograniczona!

Interdyscyplinarna Letnia Szkoła Edukacji Globalnej jest częścią projektu „Edukacja globalna w nauczaniu osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Nasutów k. Lublina
data wydarzenia: od 2013-09-03 do 2013-09-10
organizator: Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh)
adres: ul. Foksal 8, 00-366 Warszawa,
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.