dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Siedlce. Spotkanie upowszechniające standardy formalno-organizacyjne "Praktycznie o standaryzacji"

Czy umiesz komunikować się ze swoimi współpracownikami? Czy rozmowy z księgową zawsze są dla Ciebie zrozumiałe? Czy członkowie zarządu Twojej organizacji zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, która na nich spoczywa? Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA zaprasza na bezpłatne spotkanie upowszechniające standardy formalno-organizacyjne "Praktycznie o standaryzacji", które odbędzie się 28 maja 2013 w Siedlcach.

Wiadomość archiwalna

A A A

2013-05-17, 15.20

Czy umiesz komunikować się ze swoimi współpracownikami? Czy rozmowy z księgową zawsze są dla Ciebie zrozumiałe? Czy członkowie zarządu Twojej organizacji zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, która na nich spoczywa? Odpowiedzią na te rozterki jest wdrażanie standardów zarządzania organizacją pozarządową, czyli wprowadzenie zasad postępowania w określonych sytuacjach.

Podczas spotkania „Praktycznie o standaryzacji” chcemy pokazać w formie warsztatów, dlaczego takie normy są nam potrzebne. Porozmawiamy o szansach i zagrożeniach, które niesie za sobą standaryzacja. Zagramy w grę planszową, która ma pokazać, jak przy pomocy standardów uporządkować organizacyjny chaos.

Otrzymają Państwo standardy wypracowane przez Federację MAZOWIA w procesie konsultacji z mazowieckimi organizacjami pozarządowymi. Publikacje wyznaczają minimalne standardy zarządzania organizacją ze szczególnym uwzględnieniem finansów. Pokazują, jak krok po kroku je wdrożyć i sprawdzić, na ile funkcjonują.

Spotkanie w dniu: 28.05.2013 r., 10:00 – 15:00

Miejsce: Zakład Aktywności Zawodowej Caritas Diecezji Siedleckiej, ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce

Program spotkania

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail lub faksem na nr 22 350 64 40. Można zgłaszać się również telefonicznie – 22 652 22 66.

Zapraszamy!

Spotkanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.


Powyższa informacja została opublikowana przez portal ngo.pl w związku z realizacją projektu "Standardy w organizacjach pozarządowych", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

miejsce: Zakład Aktywności Zawodowej Caritas Diecezji Siedleckiej, ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce, 08-110 Siedlce, woj. mazowieckie
data wydarzenia: 2013-05-28
organizator: Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA
adres: Żytnia 16 lok. 31, 01-014 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 652 22 66 ,
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.