dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Płock. Spotkanie upowszechniające standardy formalno-organizacyjne "Praktycznie o standaryzacji"

Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA zaprasza do udziału w spotkaniy upowszechniającym standardy zarządzania w III sektorze wypracowane w procesie konsultacji z mazowieckimi organizacjami pozarządowymi. Spotkanie odbędzie się 13 maja 2013 w Płock. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

2013-04-30, 00.00

Czy umiesz komunikować się ze swoimi współpracownikami? Czy rozmowy z księgową zawsze są dla Ciebie zrozumiałe? Czy członkowie zarządu Twojej organizacji zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, która na nich spoczywa?

Odpowiedź na te rozterki jest wdrażanie standardów zarządzania organizacją pozarządową, czyli wprowadzenie zasad postępowania w określonych sytuacjach. Standaryzacja może nam pomóc nie tylko w codziennej pracy, ale też w budowaniu wizerunku organizacji.

Podczas spotkania „Praktycznie o standaryzacji” chcemy pokazać w formie warsztatów, dlaczego takie normy są nam potrzebne. Porozmawiamy o szansach i zagrożeniach, które niesie za sobą standaryzacja. Zagramy w grę planszową, która ma pokazać jak przy pomocy standardów uporządkować organizacyjny chaos.

Otrzymają Państwo standardy wypracowane przez Federację MAZOWIA w procesie konsultacji z mazowieckimi organizacjami pozarządowymi. Publikacje wyznaczają minimalne standardy zarządzania organizacją ze szczególnym uwzględnieniem finansów. Pokazują jak krok po kroku je wdrożyć i sprawdzić na ile funkcjonują.

Spotkanie w dniu: 13.05.2013 r., 10:00 – 15:00

Miejsce: SP ZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku, ul. Gwardii Ludowej 5, 09-400 Płock

Program spotkania

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail lub faksem na nr 22 350 64 40. Można zgłaszać się również telefonicznie – 22 652 22 66.

Zapraszamy!

Spotkanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.


Powyższa informacja została opublikowana przez portal ngo.pl w związku z realizacją projektu "Standardy w organizacjach pozarządowych", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

miejsce: SP ZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku, 09-400 Płock , woj. mazowieckie
data wydarzenia: 2013-05-13
organizator: Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA
adres: Żytnia 16 lok. 31, 01-014 Warszawa, woj. mazowieckie
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.