dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa, Ciechanów, Radom. Cykl spotkań "Praktycznie o standaryzacji"

Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA zaprasza do udziału w spotkaniach upowszechniających standardy zarządzania w III sektorze wypracowane w procesie konsultacji z mazowieckimi organizacjami pozarządowymi. Spotania odbędą się w następujących terminach: 11 kwietnia 2013 w Warszawie, 15 kwietnia 213 w Ciechanowie, 18 kwietnia 2013 w Radomiu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

2013-03-29, 12.05

Podczas spotkań chcemy przybliżyć Państwu temat standaryzacji w zakresie zarządzania. Porozmawiamy o tym, czy standardy są nam rzeczywiście niezbędne w tym procesie. Postaramy się pokazać w formie warsztatów i ćwiczeń jak na działanie organizacji przekłada się wdrożenie schematów postępowania. Spotkania upowszechniające będą też okazją do spojrzenia na standaryzację w praktyce – uczestnicy zagrają w „Skuteczne i profesjonalne NGO“, grę planszową opracowaną w ramach projektu.

Każdy uczestnik otrzyma broszury „Skuteczna i profesjonalna organizacja pozarządowa. Standardy formalno – organizacyjne zarządzania NGO“ oraz „Skuteczna i profesjonalna organizacja pozarządowa. Standardy formalno – organizacyjne zarządzania NGO. Finanse“, które krok po kroku pokazują jak ocenić funkcjonowanie organizacji i wdrożyć niezbędne standardy. (recenzje publikacji)

Spotkania odbędą się w pięciu mazowieckich subregionach: radomskim, płockim, warszawskim, ciechanowskim i ostrołęckim w kwietniu i maju 2013 roku. Na spotkania zapraszamy wszystkich chętnych przedstawicieli organizacji pozarządowych, a szczególnie osoby zajmujących się zarządzaniem i finansami w organizacji.

11.04.2013 – spotkanie upowszechniające w Warszawie

15.04.2013 – spotkanie upowszechniające w Ciechanowie

18.04.2013 – spotkanie upowszechniające w Radomiu

Serdecznie zapraszamy!

Spotkania współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.


Powyższa informacja została opublikowana przez portal ngo.pl w związku z realizacją projektu "Standardy w organizacjach pozarządowych", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

miejsce: Warszawa, Ciechanów, Radom
data wydarzenia: od 2013-04-11 do 2013-04-18
organizator: Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA
adres: Żytnia 16 lok. 31, 01-014 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 652 22 66, faks: 22 350 64 40
e-mail: mazowia@mazowia.org.pl
www: http://www.mazowia.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.