dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Częstochowa. Seminarium – konsultacje społeczne „BIPnij dla przejrzystości i transparentności NGO"

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy "Bona Fides" zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z regionu częstochowskiego na bezpłatne seminarium, które odbędzie się 20 listopada 2012 w Częstochowie, w ramach realizacji projektu "BIPnij dla przejrzystości i transparentności NGO".

Wiadomość archiwalna

A A A

2012-10-31, 16.17

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane narzędzia i rozwiązania wypracowane przez zespół ekspertów pochodzących z różnych organizacji i instytucji, które zapewnią organizacjom pozarządowym prawidłowe funkcjonowanie.

Zaprezentujemy dokumenty dotyczące wymagań prawno-formalnych. Przedstawimy również projekt wzorcowej strony internetowej BIP (Biuletyn Informacji Publicznej), dostosowanej do potrzeb NGO. Organizacje będą mogły skorzystać bezpłatnie z wypracowanych przez naszych ekspertów rozwiązań. Udział w seminarium również jest całkowicie bezpłatny.

Każda organizacja może zgłosić 3 uczestników.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy:

Projekt „BIPnij dla przejrzystości i transparentności NGO” realizowany jest w okresie kwiecień 2012 – listopad 2013 przez Stowarzyszenie Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST oraz Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Bona Fides, a współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Biuro Inicjatyw Lokalnych i Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta Częstochowy, Focha 19/21,
data wydarzenia: 2012-11-20
organizator: Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy "BONA FIDES"
adres: Warszawska 19 (I piętro), 40-009 Katowice, woj. śląskie
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.