dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Wizyta studyjna do podmiotów ekonomii społecznej: Warszawa – Brzeziny – Łódź. Rekrutacja w toku!

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze rozpoczyna rekrutację na dwudniową wizytę studyjną do podmiotów ekonomii społecznej (PES) w zakresie realizacji zamówień społecznie odpowiedzialnych oraz programów z zakresu rewitalizacji, realizowanych w mieście stołecznym Warszawa, a także Łodzi i gminie Brzezina w województwie łódzkim.

autor(ka): Janina Brandt

2018-07-16, 08.53

Uprzejmie informujemy iż rozpoczynamy rekrutację na dwudniową wizytę studyjną do podmiotów ekonomii społecznej (PES) w zakresie realizacji zamówień społecznie odpowiedzialnych oraz programów z zakresu rewitalizacji, realizowanych w mieście stołecznym Warszawa, a także Łodzi i gminie Brzezina w województwie łódzkim. Wizyta planowana jest w drugim tygodnia września (data doprecyzowana zostanie w terminie późniejszym) i dedykowana jest PES w LUBUSKIEM.

Wizyta mają na celu wsparcie merytoryczne, rozwój i doskonalenie kompetencji zawodowych poprzez usprawnienie warsztatu pracy, kwalifikacji i umiejętności oraz implementację dobrych praktyk z Polski.

W ramach wizyty odwiedzimy m.in. Urząd Miasta st. Warszawa, gdzie uczestnicy wizyty będą mieli możliwość zapoznania się z problematyką z zakresu stosowania klauzul społecznych w urzędach. Ponadto planowana jest interaktywna wizyta w Spółdzielnia Socjalna osób prawnych Communal Service, Brzeziny, która zajmuje się gospodarką komunalną, powierzaną metodą in house.

Natomiast w mieście Łódź odwiedzimy m.in. Fundację Urban Forms Łódź - podmiot, który z dużym sukcesem w partnerstwie z miastem, realizuje programy partycypacyjne i rewitalizacyjne. Fundacja, przedstawili ciekawe projekty pilotażowe, gdzie z dużym sukcesem użyto konsultacji społecznych.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM DOSTĘPNY w załączeniu.

PROCES REKRUTACJI odbywać się będzie się zgodnie z Regulaminem uczestnictwa w projekcie. Zapraszamy do rejestracji na szkolenia poprzez elektroniczny formularz dostępny TUTAJ, lub przesłanie formularza w wersji Word na adres e-mail: , lub pocztą tradycyjną na adres: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze, Al. Niepodległości 36, 65 - 042 Zielona Góra,

UDZIAŁ W SZKOLENIACH JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY.

W ramach szkolenia zapewniamy uczestnictwo w wizytach, materiały dydaktyczne, wyżywienie oraz zakwaterowanie, transport z miejsca zbiórki organizatora do/z miejsca, w których odbywają się szkolenia. Po zakończeniu wizyty uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w wizycie.

W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami w celu przekazania informacji o wynikach rekrutacji oraz szczegół organizacyjnych w ramach poszczególne wizyt studyjnych.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Warszawa – Brzeziny – Łódź
data wydarzenia: od 2018-09-03 do 2018-09-07
organizator: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
adres: Aleja Niepodległości 36, 65-048 Zielona Góra, woj. LB
tel.: 68 456 44 62, www: http://www.polityka-spoleczna.lubuskie.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.