dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

GRA(fika) – zapisz się na warsztaty graficzne WSIiZ w Rzeszowie

Jak powstaje interesująca grafika? Na czym polega praca z tabletem graficznym? Jak stworzyć postać do gry? Między innymi na te pytania odpowiedzą uczestnicy warsztatów graficznych dla uczniów szkół średnich i maturzystów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zapisy na pierwszą turę trwają do 12 lipca.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Dominik Łazarz

2018-07-05, 08.46

- Warsztaty to świetna okazja do sprawdzenia swoich predyspozycji do pracy związanej z tworzeniem grafiki, gier czy animacji – np. na potrzeby marketingu. Uczestnicy warsztatów „GRA(fika)” poznają programy Adobe Photoshop i 3ds max, będę mieli okazję pracować z tabletem graficznym. Stworzą również autorskie projekty postaci do gry komputerowej – informuje Agata Warywoda, koordynatorka warsztatów.

Zajęcia poprowadzą praktycy rzeszowskiej WSIiZ , młody grafik, specjalista w obszarze animacji – Mikołaj Birek oraz doświadczony specjalista w zakresie grafiki komputerowej - Łukasz Bis.

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach 16-19 lipca oraz 23-26 lipca. Zgłoszenia przyjmowane są kolejno do 12 i 19 lipca.

- Jeżeli ktoś wiążę swoją przyszłość z grafiką, multimediami, komunikacją wizualną a dodatkowo chce sprawdzić jak wyglądają studia na kierunku grafika komputerowa i produkcja multimedialna – koniecznie powinien skorzystać z warsztatów „GRA(fika)” – podsumowuje Dominik Łazarz, rzecznik prasowy WSIiZ

Szczegółowe informacje odnośnie zapisów wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się na portalu https://formularz.wsiz.pl/wg/

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
data wydarzenia: od 2018-07-05 do 2018-07-19
organizator: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
źródło: Rzecznik Prasowy WSIiZ
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.