dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Szkolenia z prowadzenia dialogów metodą norweskiego Nansen Center – zgłoś się do 13 lipca

Do 13 lipca trwa rekrutacja na unikalne w Polsce szkolenia "Wyłącz ego. Zrozum drugiego" o tym, jak rozwiązywać konflikty przy pomocy dialogu. Zajęcia będą prowadzone przez ekspertów z norweskiego Nansen Center for Peace and Dialogue, organizacji, która od ponad 20 lat wspiera procesy pokojowe, między innymi na Bałkanach, Ukrainie, w Norwegii, Afganistanie, Kolumbii, Kenii.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Daria Drabik

2018-07-05, 08.53

Ponad 60 specjalistów Nansen Center for Peace and Dialogue na co dzień pracuje nad tym, by świat stał się lepszy, a ludzie otwierali się na potrzeby innych, rozpoczynając od dialogu.

Do udziału w intensywnych szkoleniach zapraszamy osoby, które aktywnie działają na rzecz lokalnych społeczności w ramach fundacji, stowarzyszeń, czy innych organizacji. Dzięki nowym umiejętnościom, będą mogły pomóc swojemu otoczeniu rozwiązywać konflikty poprzez dialog oparty na otwartości na drugiego człowieka i na poszanowaniu różnic.

- Dialogu można się nauczyć i trzeba to robić. W Polsce mieszka 38 mln ludzi, czyli 38 mln talentów. Jeśli przez przypadek, lub w sposób zamierzony, niektórzy są wyłączeni z tworzenia pomysłów czy rozwiązań, to wtedy kraj nie wykorzystuje całego kapitału społecznego. Dialog pozwala tworzyć instytucje inkluzyjne, włączające wszystkich. Pozwala wzmocnić tkankę społeczną oraz stawić czoła problemom, z którymi mierzy się społeczeństwo – mówi Alfredo Zamudio, dyrektor Nansen Center for Peace and Dialogue.

Gdzie i kiedy?

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu można wysyłać do 13 lipca, poprzez formularz na stronie www.zrozumdrugiego.pl. Komisja wybierze 50 uczestników. Szkolenia odbędą się w Warszawie, w dniach 20-24 sierpnia i 5-9 września (termin szkolenia do wyboru)

Jak?

Szkolenia będą prowadzone w języku angielskim przez doświadczonych trenerów, którzy od lat pracują z osobami o różnym poziomie zaawansowania językowego. Wystarczy więc znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym, bo liczy się otwartość w komunikacji i zaangażowanie. Szkolenia są bezpłatne dla uczestników.

Wszystkie szczegóły dotyczące programu, szkoleń i rekrutacji można znaleźć na stronie www.zrozumdrugiego.pl

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Warszawa
data wydarzenia: od 2018-07-05 do 2018-07-13
organizator: Orange Polska S.A.
adres: Aleje Jerozolimskie 160, Warszawa, woj. Mazowieckie
tel.: 508192217, e-mail: daria.drabik2@orange.com
www: https://www.zrozumdrugiego.pl/ 
źródło: Orange Polska S.A.
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.