dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. SCWO: Szkolenie „Metodologia tworzenia projektu"

Stowarzyszenie BORIS zaprasza przedstawicieli warszawskich organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie dotyczące metodologii tworzenia projektu, które odbędzie się 29 czerwca 2018 r. w godz. 9.30 – 16.30 w Stowarzyszeniu BORIS.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Ewelina Markowska

2018-06-20, 08.57

OPIS SZKOLENIA:

Projekt jest podstawą dla merytorycznej realizacji celów danej organizacji czy jednostki, służy też do formułowania ofert i pisania wniosków o dotacje na zadania publiczne. Po szkoleniu osoby uczestniczące będą mogły samodzielnie przeprowadzić proces utworzenia projektu od wstępnego pomysłu do zdefiniowania każdego z wymaganych elementów projektu.

Zajęcia prowadzić będzie Zbigniew Wejcman, który od ponad 25 lat jest ekspertem i trenerem w zakresie rozwoju organizacji pozarządowych, w tym pracy z projektem.

WARUNKI PRZYJECIA NA SZKOLENIE

1. Szkolenie jest adresowane do warszawskich organizacji pozarządowych, jeśli adres organizacji na to nie wskazuje, prosimy na maila wysłać informację czy i jakie działania organizuje Państwa organizacja dla mieszkańców Warszawy?

2. Przyjmiemy maksymalnie trzy osoby z jednej organizacji.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Aby wziąć udział w szkoleniu, wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 24 czerwca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie drogą mailową dnia 25 czerwca 2018. Prosimy przeglądać SPAM

Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, , 22-890-94-49 wew. 11

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo


miejsce: Stowarzyszenie Boris, Warecka 4/6, 00-040 Warszawa, woj. Mazowieckie
data wydarzenia: 2018-06-29
organizator: Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS
adres: Warecka 4/6, 00-040 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 624 02 80, e-mail: boris@boris.org.pl
www: http://www.boris.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.