dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Kraków. Warsztaty "Trening przechodzenia przez zmianę. Koniec, kończenie i otwarcie na nowe"

Fundacja Przestrzeń Rozwoju serdecznie zaprasza do udziału w dofinansowanych warsztatach "Trening przechodzenia przez zmianę. Koniec, kończenie i otwarcie na nowe", które odbędą się w Krakowie w dniach 16 i 17 czerwca 2018 r. Celem warsztatu jest nauczenie się świadomego przechodzenia przez okres zmian, doprowadzanie do końca starych projektów, oswajania lęku przed nieznanym i otwierania się na nowe możliwości oraz korzyści płynące ze zmiany.

Wiadomość archiwalna

A A A

Zmiana jest jedyną stałą w naszym życiu. Zmieniamy nasze plany, siebie, zmieniają się zewnętrzne okoliczności. Często zmianie towarzyszy lęk. Boimy się wyjść poza znane, utarte ścieżki. Trudno nam zostawić stare i otworzyć się na nowe, często całkowicie nieznane.

Celem warsztatu jest nauczenie się świadomego przechodzenia przez okres zmian, doprowadzanie do końca starych projektów, oswajania lęku przed nieznanym i otwierania się na nowe możliwości oraz korzyści płynące ze zmiany. Ponadto uczestnicy poznają dynamikę zmiany, naturę oporu wobec zmian i możliwości rozwijania umiejętności adaptacji do ich wprowadzania. Dowiedzą się jak wprowadzać zmiany w życiu osobistym i zawodowym, jak poradzić sobie z obawami i jak wesprzeć innych w ich implementacji.

Uczestnicy warsztatu dowiedzą się:

  • Jakie emocje towarzysza każdemu procesowi kończenia i jak je oswajać
  • Jak poradzić sobie z sześcioma obszarami obaw w zmianie
  • W jaki sposób szkodzisz sobie w kończeniu różnych spraw i w jaki sposób tym pokierować
  • Jak kontrolować emocje w zmianie i jak wesprzeć samego siebie i innych
  • Jakie twoje myślenie o zmianie wpływa na Twoją skuteczność
  • Czym jest opór i mechanizmy unikania kontaktu z samym sobą w zmianie

Czas trwania: 16 godz. warsztatowych
Termin: 16 i 17 czerwca, sb. w godz. 10-17, nd. w godz. 9-16 Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3, Kraków Liczba uczestników: maks. 12 osób

Koszt: Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału tj. 300 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt. kwota

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Warsztat współfinansowany jest przez State Street Bank GmbH.

Zapisz się

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, Paulińska 3/5, 31-866 Kraków, woj. małopolskie
data wydarzenia: od 2018-06-16 do 2018-06-17
organizator: Fundacja Przestrzeń Rozwoju
adres: Paulińska 3/5, 31-866 Kraków, woj. małopolskie
tel.: 530 999 047, e-mail: fundacja@przestrzenrozwoju.org
www: http://przestrzenrozwoju.org 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.