dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Poznań. Spotkania dla osób chorych na nowotwory. Udział bezpłatny

„Mamy haki na raki!” to projekt realizowany przez Fundacje Serdecznik do adresowany do osób: które doświadczyły bądź doświadczają choroby nowotworowej, osób, które towarzyszą bądź też towarzyszyły osobie doświadczającej choroby, osób, które poszukują sposobu na raka. Zapraszamy wszystkich, którzy mają haki na raki lub wspólnie z nami chcą ich poszukać.

autor(ka): Błażej Friedrich

2018-06-11, 08.51

Jak? Każdy uczestnik może wziąć udział w jednym z trzech turnusów wypełnionych spotkaniami i warsztatami. Każdy turnus trwa 5 dni. Podczas turnusów uczestnicy wezmą udział w licznych warsztatach podczas których będą mogli nauczyć się prawidłowego oddechu i relaksu, poćwiczyć jogę śmiechu, poznać zasady psychologii pozytywnej, zobaczyć leczniczą moc słów. Spotkają się z psychologiem i dietetykiem. Podczas spotkań będziemy zapraszać uczestników do tworzenia wspólnej publikacji „ Mamy haki na raki”.

Gdzie? W Poznaniu, przy ulicy Grodziskiej 15, w siedzibie Fundacji Serdecznik. Oddajemy do dyspozycji uczestników piękny ogród, pracownię i salę na spotkania.

Kiedy? Podczas jednego z 3 turnusów: 6-10 sierpnia br.; 13-17 sierpnia br.; 20-24 sierpnia br. w godzinach od 9.00 do 14.30.

Za ile? Za darmo. Za swoje przemyślenia. Za chęć spotkania z innymi. Za podzielenie się swoimi doświadczeniami.

Po co? Aby nauczyć się żyć z rakiem. Aby go pokonać. Aby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Przemyślenia uczestników, anonimowo lub nie, opracujemy i wydamy dla innych, którzy mogą znaleźć się w podobnej sytuacji.. Wspólnie pokażemy, że MAMY HAKI NA RAKI!

Z kim? Z 12 innymi, którzy podzielą swoimi doświadczeniami życiowymi.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: lub zadzwoń: 501-479-315.

Zapraszamy Ciebie do udziału w projekcie „Mamy haki na raki!”. Ilość miejsc – ograniczona ( 3 grupy po 12 osób ). O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dzięki wsparciu przez Aquanet udział bezpłatny.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Siedziba Fundacji Serdecznik, Grodziska 15, 60-363 Poznań,
data wydarzenia: od 2018-08-06 do 2018-08-24
organizator: Fundacja Serdecznik
adres: Grodziska 15, 60-363 Poznań, woj. WP
tel.: 502 390 572, e-mail: blazej.friedrich@serdecznik.pl
www: http://serdecznik.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.