dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Brok n. Bugiem. Trwa nabór do Szkoły Solidarności

Tylko do 14 czerwca trwa rekrutacja do kolejnej edycji Szkoły Solidarności. 8-dniowe wydarzenie odbędzie się w Broku nad Bugiem w dniach 5-13 lipca. Fundacja Równanie zaprasza do udziału osoby w wieku 18 - 26 r.ż. chcące zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę i umiejętności dla skutecznego, wspólnotowego działaniu dla dobra publicznego. Wśród wykładowców: Rafał Matyja, Anna Grodzka, Andrian Zandberg, Beata Siemieniako. Koszt uczestnictwa: od 100 zł.

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-06-07, 08.46
Plakat promujący Szkołę

Fundacja Równanie organizuje w dniach 5 - 13 lipca w Broku nad Bugiem drugą Szkołę Solidarności. Jest ona adresowana do osób w wieku 18 - 26 lat, chcących zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę i umiejętności dla skutecznego, wspólnotowego działaniu dla dobra publicznego.

Skąd sie wzięły ruchy postępowe? Jak rozmawiać z mediami? Jak działają kooperatywy? Czy ekonomia jest trudna? Jak traktować PRL? Skąd i dokąd z feminizmem? Na co zwracać uwagę rozmawiając o relacjach międzynarodowych?

Na te i inne pytania odpowiedzą m.in. Michał Sutowski, Anna Grodzka, Adrian Zandberg, Beata Siemieniako, Rafał Matyja, Kinga Stańczuk i Paweł Kowal.

Zapewniamy pełny, ośmiodniowy program, nocleg, wegańskie wyżywienie oraz zwrot kosztów transportu. Opłata za Szkołę to 600 zł z możliwością ubiegania się o obniżenie wpisowego do 100 zł.

Więcej informacji o Szkole: http://rownanie.org/szkola-solidarnosci-2018/.

Rekrutacja trwa do 14 czerwca.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Rzemieślnik. Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy, Brzostowa 28, 07-306 Brok, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2018-07-05 do 2018-07-13
organizator: Fundacja "Równanie"
adres: Strzelecka 21/25/59, 03-433 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 505 940 365, faks: -
e-mail: kontakt@rownanie.org
www: http://rownanie.org/ 
źródło: Fundacja Równanie
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.