dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Gliwice. Warsztaty kreatywnego działania "TAK – Twórczo Aktywnie Kreatywnie"

19 czerwca (wtorek) Centrum Wolontariatu w Gliwicach zaprasza na warsztat "TAK – Twórczo Aktywnie Kreatywnie - warsztaty kreatywnego działania", na których poprzez proste i zabawne ćwiczenia nauczysz się, jak w nieoczywisty sposób podchodzić do problemów, rozwinąć u siebie twórcze myślenie i kreatywnie radzić sobie z wyzwaniami.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Justyna Koch

2018-06-07, 08.54

To umiejętności, które można wykorzystać w pracy z innymi, ale i w każdej innej dziedzinie życia. Wspólnie (warsztatowa forma zakłada aktywny udział wszystkich uczestników) będziemy trenować wyobraźnię, odkryjemy pokłady kreatywności, które mamy w sobie, sprawdzimy do jakich rozwiązań może zaprowadzić nas nieszablonowe myślenie. A wszystko to bez długich prezentacji, wykładów i usypiających pogadanek. Obiecujemy! Zapraszamy – w najgorszym wypadku po prostu będziesz się dobrze bawić (ale założymy się, że twój mózg też na tym skorzysta ;))

Czas trwania: ok. 1,5 godz.

Warsztat poprowadzi Katarzyna Kowińska - z wykształcenia kulturoznawca z doświadczenia dziennikarz, obecnie pracownik Centrum Organizacji Kulturalnych GCOP, copywriter, prowadząca warsztaty i szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Warsztat odbędzie się w Centrum Wolontariatu (ul. Zwycięstwa 1). Start godzina 17:00. Żeby wziąć udział wystarczy napisać - lub zadzwonić -32 775 01 78. Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

data wydarzenia: 2018-06-19
organizator: Centrum Wolontariatu w Gliwicach (jednostka prowadząca: Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych)
adres: Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice, woj. SL
tel.: 32 775 01 78, faks: 32 775 01 78
e-mail: wolontariat@gcop.gliwice.pl
www: http://www.gcop.gliwice.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.