dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla wnioskodawców projektów międzynarodowych

Centrum Projektów Europejskich jako Instytucja Pośrednicząca PO WER zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe w ramach konkursu nr POWR.04.03.00-IP.07-00-004/18 na projekty z komponentem ponadnarodowym realizowane poza Common Framework w ramach Osi IV Innowacyjność i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.3 Współpraca ponadnarodowa PO WER.

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-05-29, 08.53

Spotkanie z potencjalnymi wnioskodawcami będzie poświęcone omówieniu zasad przygotowania wniosków o dofinansowanie, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki współpracy ponadnarodowej oraz kryteriów obowiązujących w konkursie POWR.04.03.00-IP.07-00-004/18.

Spotkanie odbędzie się w dniu 5 czerwca (wtorek) 2018 r. o godzinie 10:30 w siedzibie Centrum Projektów Europejskich przy ul. Domaniewskiej 39a w Warszawie (klatka schodowa E, III piętro).

Warunkiem Państwa uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: w terminie do 4 czerwca 2018 r. do godziny 12:00 - prosimy o to, ponieważ mamy ograniczoną liczbę miejsc.Decyduje kolejność zgłoszeń, ale nadal są jeszcze wolne miejsca, więc serdecznie zapraszamy!

W przypadku większej liczby zainteresowanych przewidujemy zorganizowanie drugiego spotkania w tym samym zakresie w dniu 7 czerwca 2018 r. Uczestnicy, którzy nie zakwalifikują się na spotkanie w pierwszym terminie, zostaną poinformowani o możliwości wzięcia udziału w spotkaniu w drugim terminie.

Spotkanie będzie najbardziej efektywne wówczas, gdy zapoznają się Państwo wcześniej z regulaminem konkursu i przygotują pytania/wątpliwości, które chcieliby Państwo omówić, do czego bardzo zachęcamy. Regulamin konkursu wraz z załącznikami znajdą Państwo na stronie internetowej Instytucji Pośredniczącej – Centrum Projektów Europejskich (do pobrania tutaj).

Niestety, nie zwracamy kosztów przejazdu, noclegu, parkingu ani innych kosztów związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniu.

Zapraszamy!

Pracownicy Centrum Projektów Europejskich

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Centrum Projektów Europejskich, Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: 2018-06-05
organizator: Centrum Projektów Europejskich
adres: Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: (22) 378 31 68, faks: (22) 201 97 25
e-mail: joanna.janiszewska@cpe.gov.pl
www: http://www.power.cpe.gov.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.