dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Kalisz. Spotkanie informacyjne programu "Europa dla obywateli"

28 czerwca 2018 r., Kalisz, bezpłatne spotkanie informacyjne o programie grantowym UE "Europa dla obywateli" dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistów i społeczników.

autor(ka): Ewa Kornacka

2018-06-19, 08.54

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom, osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych – zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania zostaną przekazane informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu, zasadach ubiegania się o dofinansowanie ze środków programu „Europa dla obywateli”.

Szczegółowe informacje o programie spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej programu "Europa dla obywateli".

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie jest organizowane są przez Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli”, realizowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Komisji Europejskiej.

 

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej, Kościuszki 12, 62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie
data wydarzenia: 2018-06-28
organizator: Punkt Kontaktowy programu "Europa dla obywateli"
adres: Al. Ujazdowskie 41, 00-540 Warszawa,
tel.: +48 22 447 61 16, e-mail: edo@iam.pl
www: http://www.europadlaobywateli.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.