dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Kraków. Trwa nabór do MOWES: bezpłatne wsparcie dla NGO z Małopolski (szkolenia, doradztwo, granty)

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej zaprasza organizacje pozarządowe (oraz podmioty reintegracyjne) z Małopolski do skorzystania z bezpłatnego wsparcia w ramach oferty Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. Szeroka oferta bezpłatnej współpracy jest skierowana do organizacji, które posiadają siedzibę na terenie Krakowa oraz powiatów bocheńskiego, krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego i wielickiego.

Jak uzyskać wsparcie?

Oferta jest skierowana do organizacji, które posiadają siedzibę na terenie Krakowa oraz powiatów bocheńskiego, krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego i wielickiego. Zapraszamy do współpracy także podmioty działające w formie CIS-ów, KIS-ów, ZAZ-ów oraz WTZ-ów.

Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia w ramach MOWES proszone są o uzupełnienie formularza elektronicznego: https://goo.gl/forms/B4OuuxlwcKfZ8Ruo1. Po jego uzupełnieniu nasi doradcy skontaktują się z Państwem.

Oferujemy m.in:

  • profesjonalne szkolenia (w ostatnich tygodniach zrealizowaliśmy szkolenia dotyczące m.in.: fundraisingu w podmiotach ekonomii społecznej, budowania zespołu, wdrażania RODO w organizacjach pozarządowych, podstaw księgowości w NGO, czy zasad zawierania umów z wykonawcami);
  • specjalistyczne usługi (np. opracowanie strategii marketingowych, strategii rozwoju, diagnozy obecnej sytuacji organizacji);
  • objęcie stałą opieką doradczą.

MOWES to także szansa na grant

Każdy z podmiotów uczestniczących w projekcie może także wystąpić o GRANT w wysokości do 10.000 zł. Środki te będzie można przeznaczyć na działania, które przyczynią się do rozwoju oferty działań świadczonych przez organizację.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres lub dzwoniąc do Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej: 12 423 76 05.

Więcej o projekcie znajdą Państwo także na stronie: http://es.malopolska.pl/owesy/subregion-zachodni/szkolenia-doradztwo-uslugi/. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona!

***

Projekty "MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Krakowski Obszar Metropolitalny” oraz "MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia” realizowane są przez partnerstwo w składzie: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej (lider projektu), Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej SA, Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych, FRDL MISTiA, Spółdzielnia Socjalna OPOKA, Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy. Projekty te są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Kraków, Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, Bandurskiego Władysława (Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego), 31-415 Kraków, woj. małopolskie
data wydarzenia: od 2018-06-04 do 2018-06-30
organizator: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
adres: Bandurskiego 58/11, 31-415 Kraków, woj. MA
tel.: 12 423 76 05, faks: 12 423 76 03
e-mail: biuro@fundacjagap.pl
www: http://www.fundacjagap.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.