dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Warsztaty kreatywne poświęcone wizji wspólnot lokalnych

Przystępujemy do prac nad Programem Wspólnota! Ma on określać priorytetowe obszary polityki miejskiej w zakresie budowania i rozwoju społeczności lokalnych. Centrum Komunikacji Społecznej zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 22 maja 2018 r., w godzinach 17:30-20:00, w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Adam Markuszewski

2018-05-21, 08.53

Czym jest dla Was wspólnota? Jak ją rozwijać? Jakiego wsparcia potrzebuje? Co należy zmienić? Działasz w organizacji pozarządowej? Podziel się z nami opinią!

Przystępujemy do prac nad Programem Wspólnota! Ma on określać priorytetowe obszary polityki miejskiej w zakresie budowania i rozwoju społeczności lokalnych. Jego celem będzie pomoc mieszkańcom we włączeniu się w lokalną wspólnotę, zachęcenie do większej otwartości i troski o drugiego człowieka oraz najbliższe otoczenie.

Pracę nad programem Chcielibyśmy zacząć od rozmowy z Wami – przedstawicielami organizacji pozarządowych, na co dzień działających z mieszkańcami.

Zapraszamy Was na warsztaty kreatywne poświęcone wizji i wartościom, jakie powinny przyświecać rozwoju wspólnot lokalnych w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się 22 maja 2018 r. w godz. 17.30-20.00 w przestrzeni klubokawiarni w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej, ul. Nowolipie 25b

Chcesz zapisać się na warsztaty albo dowiedzieć więcej? Napisz na adres: i

Na spotkaniu będzie tłumacz języka migowego. Budynek jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Centrum Aktywności Międzypokoleniowej, Nowolipie 25b, Warszawa,
data wydarzenia: 2018-05-22
organizator: Urząd m. st. Warszawy - Centrum Komunikacji Społecznej
adres: Senatorska 27, 00-099 Warszawa, woj. mazowieckie
e-mail: ext.amarkuszewski@um.warszawa.pl
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.