dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Łódź. Jak dogadać się z wnuczkiem. Warsztat w ramach łódzkich Senioraliów

W ramach łódzkich Senioraliów, organizatorzy zapraszają na warsztat: Jak dogadać się z wnuczkiem? Jak nawiązać bliską relację z wnukami? Czy udaje się znaleźć wspólny język? Na spotkaniu przyjrzymy się zainteresowaniom i pasjom współczesnych dzieci, ale i temu, co my możemy im przekazać i ofiarować. Warsztat godzinny, bezpłatny 25 maja 2018 godz. 17.30-18.30. Miejsce: Biblioteka Miejska w Łodzi Filia nr 73, ul. Piękna 35/39, Łódź.

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-05-18, 08.52

W ramach łódzkich Senioraliów zapraszamy na warsztat:

Jak dogadać się z wnuczkiem?

Jak nawiązać bliską relację z wnukami? Czy udaje się znaleźć wspólny język?

Na spotkaniu przyjrzymy się zainteresowaniom i pasjom współczesnych dzieci, ale i temu, co my możemy im przekazać i ofiarować.

Poszukamy sposobów, żeby międzypokoleniowe spotkanie było możliwe.

Celem warsztatu jest zaprezentowanie i ćwiczenie postawy, która umożliwia wejście w świat innych i nawiązanie bliskiej relacji.
Idea warsztatu oparta jest na metodzie komunikacji empatycznej – Porozumienie bez przemocy - Marshalla Rosenberga (www.cnvc.org), która umożliwia pełne szacunku porozumienie między ludźmi dzięki założeniu, że potrzeby wszystkich stron są tak samo ważne. Sercem metody są potrzeby ludzi, które są wspólne dla wszystkich. Kontakt z uczuciami i potrzebami swoimi oraz innych, pomaga nawiązać bliskie relacje oraz żyć w pełni i w zgodzie ze swoimi potrzebami.

Termin: 25 maja (piątek) 2018 godz. 17.30 – 18.30

Miejsce: Biblioteka Miejska w Łodzi Filia nr 73 ul. Piękna 35/39, Łódź

Warsztat jest bezpłatny. Prowadzenie: Jolanta Marchlewska – jestem psychologiem, propagatorką komunikacji empatycznej Marshalla Rosenberga (www.cnvc.org) i edukacji emocjonalnej. Ukończyłam szkolenia z polskimi zagranicznymi trenerami z metody Porozumienia bez przemocy. Prowadzę warsztaty z dziećmi w przedszkolach i szkołach oraz grupy dla nauczycieli i rodziców. Brałam udział w międzypokoleniowym projekcie "Bajki empatyczne", prowadząc warsztaty dla dzieci i seniorów z komunikacji empatycznej oraz współuczestnicząc w wydaniu opowiadań, bajek i wierszy empatycznych wraz z grupą Latających Babć z Plusem w Stowarzyszeniu Kobiety.lodz.pl. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego Koło Łódzkie, prowadząc warsztaty edukacji emocjonalnej dla dzieci i dorosłych. www.marchlewska.pl

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Biblioteka Miejska w Łodzi Filia nr 73 , Piękna 35/39, 90-001 Łódź, woj. Łódzkie
data wydarzenia: 2018-05-25
organizator: Edukacja Emocjonalna Jolanta Marchlewska
adres: Gdańska 126/128, 90-520 Łódź, woj. Łódzkie
tel.: 692-612-410, www: http://www.marchlewska.pl 
organizator: Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne Koło Łódzkie
adres: Lokatorska 13, Łódź, woj. łódzkie
organizator: Biblioteka Miejska w Łodzi Filia 73
adres: Piękna 35/39, Łódź, woj. Łódzkie
tel.: 42 648-59-64,
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.