dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Gdańsk. Szkolenie "Dotacje dla NGO – 2- dniowe warsztaty praktyczne"

Wykładowcy (praktycy z 15-letnim doświadczeniem) zaprezentują, jak prawidłowo udzielać, wykorzystać, rozliczać, kontrolować dotacje oraz poprawnie prowadzić księgowość. Uczestnicy otrzymają odpowiedzi na wszelkie pytania. Egitim.pl zaprasza na 2-dniowe warsztaty. Gdańsk, 28-29 czerwca 2018. Udział w warsztatach jest płatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Michał Ignasiak

2018-06-04, 08.46

Aby poprawnie realizować, rozliczać i kontrolować dotacje finansowane z budżetu JST zapraszamy do Gdańska Pracowników JST a zwłaszcza przedstawicieli organizacji pozarządowych i klubów sportowych.

Wykładowcy:

Jarosław Kotowski – Praktyk z 15-letnim doświadczeniem. Wykładowca na ponad 300 szkoleniach dla pracowników RIO, JST i NGO. Przewodniczący Regionalnej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy RIO w Zielonej Górze. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych m.in. z zakresu: finansów publicznych, ustawy o sporcie, ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie.

Mariusz Górniak - Praktyk z 15-letnim doświadczeniem, Wieloletni Starszy Inspektor Kontroli RIO Wrocław. Główny księgowy jednostki budżetowej. Absolwent studiów podyplomowych na Politechnice Wrocławskiej w zakresie Audytu, Nadzoru i Kontroli Zarządczej.

Szczegółowy harmonogram: www.egitim.pl/pobieranie/dotacje-dla-ngo

Zgłoszenia: www.egitim.pl/kalendarz-szkolen/

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Gdańsk
data wydarzenia: od 2018-06-28 do 2018-06-29
organizator: Egitim.pl
adres: Chłapowskiego, 63-800 Gostyń, woj. Wielkopolskie
tel.: 731393493, faks: (65) 619 45 54
e-mail: biuro@egitim.pl
www: http://www.egitim.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.