dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Ełk. Warsztaty "Jak tworzyć projekty transgraniczne"

Warsztaty dla potencjalnych beneficjentów Programu Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020, które są poświęcone planowaniu projektów transgranicznych na pograniczu polsko-litewskim, odbędą się 5 czerwca 2018 roku w Ełku.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2018-05-11, 08.55

Warsztaty przeprowadzone zostaną z udziałem eksperta doświadczonego w prowadzeniu szkoleń dla instytucji zainteresowanych współpracą transgraniczną oraz tworzeniem projektów transgranicznych, przy asyście pracowników Regionalnego Punktu Kontaktowego Programu.

Zaplanowano m.in. prezentację praktycznych rozwiązań na rzecz budowy efektu transgranicznego w projektach, dyskusję nad konstrukcją dobrego projektu w oparciu o kryteria oceny wniosków projektowych Programu w części dotyczącej transgraniczności.

Przewidziano również prezentację dobrych praktyk w zakresie przygotowania dobrych projektów z wyraźnym efektem transgranicznym. Warsztaty podzielono na część prelekcji oraz sesję interaktywną w trakcie, której uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, gdzie wspólnie przygotowywane będą odpowiedzi na pytania przygotowywane przez organizatorów. Sesja interaktywna moderowana będzie przez eksperta zewnętrznego przy wsparciu pracowników Regionalnych Punktów Kontaktowych programu w Olsztynie i Białymstoku.

Zgłoszenia (limit - 60 osób) należy przesyłać do 30 maja na adres e-mail: lub faks 89 521 93 09, na załączonym formularzu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Szkolenie

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: 2018-06-05
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.