dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Akademia Umiejętności Animatora LGD

Forum Attywizacji Obszarów Wiejskich organizuje warsztaty dla LGD, jej członków, partnerów. Termin od kwietnia do końca czerwca. Podczas wakacji ogłosimy konkurs z wysokimi nagrodami pieniężnymi. We wrześniu planujemy wyjazd studyjny, a na przełomie września/ października konferencję podsumowującą. Warsztaty prowadzić będą profesjonalni trenerzy. Wstępny program warsztatów umieściliśmy na stronie FAOW.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Malgorzata Kramarz

2018-04-09, 08.57

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich zaprasza na szkolenia Akademia Umiejętności Animatora LGD.

3 sesje x 3 dni (kwiecień, maj, czerwiec)

Ważne żeby wejść na stronę FAOW, przeczytać uważnie propozycję a potem w razie pytań prosimy o e-maile/telefony.

W związku z licznie pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi uczestnictwa w projekcie "Akademia Umiejętności Animatora LGD" chcielibyśmy zwrócić uwagę, że uczestnikiem naszego projektu nie musi być pracownik LGD (zatrudniona w biurze osoba). Może to być również przedstawiciel innej organizacji działającej na obszarach wiejskich, którego LGD zgłosi jako uczestnika (partnerzy, członkowie). Zachęcamy Państwa zatem do zastanowienia się nad osobami, które mogłyby wziąć udział w projekcie "Akademia Umiejętności Animatora LGD" ze swojego otoczenia. Osobami, które już w trakcie realizacji naszego projektu będą zachęcone do aktywizacji społeczności lokalnej, starania się o różne środki na realizację swoich projektów, w tym projektów grantowych z LGD.

Do projektu szukamy osób (nie koniecznie pracowników LGD), które przyczynią się do "pozytywnego fermentu" na rzecz społeczności lokalnej i do jej rozwoju. Osób, które docelowo mogą być też Państwa beneficjentami. Osób, które pomagają / będą pomagać Państwu w pracy ze społecznością lokalną (mogą to być pracownicy GOK, osoby z KGW, straży, działających lokalnie NGO, czy po prostu lokalni liderzy, aktywiści, "społeczniacy"). Warsztaty odbywać się będą w 4 miejscach w Polsce. 10 kwietnia będziemy rozstrzygać zapytanie ofertowe na miejsce do prowadzenia warsztatów.

Prosimy o przemyślenie szerokiego zakresu osób, które mogą być uczestnikami szkolenia Akademia Umiejętności Animatora oraz o ich zgłaszanie do projektu.

Przypominamy, że formularze rekrutacyjne uczestników do projektu "Akademia Umiejętności Animatora LGD" oraz wszelkie informacje o projekcie możecie Państwo znaleźć pod adresem: http://faow.org.pl/pl/akademia-umiejetnosci-animatora-lgd/ .

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: 4 miejscach w Polsce, Przetarg rozstrzygniemy 10.04, 00-174 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2018-04-18 do 2018-04-20
organizator: Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich
adres: Smolna 34 lok. 7, 00-375 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 826 28 84/602134238, e-mail: sekretariat@faow.org.pl
www: http://www.faow.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.