dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Skorupki. Podstawowy kurs Polskiego Języka Migowego/ 30 h

Firma szkoleniowa Migola organizuje wyjazdowy kurs w terminie: od 2 (poniedziałku) do 8 lipca 2018 (niedzieli) – 7 dni. Uwaga! Przyjazd 1 lipca (niedziela) po godzinie 16.00. W kursie może wziąć udział max. 15 osób. Zapisy już trwają. Szkolenie skierowane jest dla wszystkich zainteresowanych nauką Polskiego Języka Migowego „Języka Świata Ciszy”. Udział płatny.

autor(ka): Aleksandra Furtak

2018-04-04, 08.43

Szkolenie z zakresu podstaw Polskiego Języka Migowego to forma wymiany doświadczeń i pomysłów jak również przełamywanie barier komunikacyjnych. To również doskonały sposób na rozmowę o tolerancji. Mało kto wie, że Polski Język Migowy – to język obcy, stanowi tożsamość kulturową dla osób niesłyszących.

Zastanawiasz się czy warto zapisać się na kurs? Czy można połączyć wypoczynek z edukacją, w cichej i jakże malowniczej miejscowości o dźwięcznej nazwie Skorupki/ okolice Rynu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszam do kontaktu: Firma Szkoleniowa Aleksandra Furtak, , tel. kontaktowy 721 105 906

http://facebook.com/migolaszkolenia

Każdy z uczestników otrzyma na własność zeszyt ćwiczeń wg., własnego autorskiego opracowania. Na niniejszy zeszyt składają się fotografie znaków języka migowego, które znacznie utrwalają zdobytą wiedzę. Ponadto niniejszy zeszyt ćwiczeń podzielony został na 30 lekcji dydaktycznych, obrazujących nowo poznane znaki języka migowego.

KOSZT KURSU TO: 1083 zł/ osoba. W koszt kursu wliczony został pobyt wraz z wyżywieniem. Płatność w kwocie 500 zł należy dokonać do 10 maja 2018 r., pozostała kwotę należy rozliczyć do 10 czerwca 2018. Koszt kursu jest stały. Nie podlega zniżkom, ani rozdzieleniu. W przypadku wielu zgłoszeń o kolejności przyjęcia na kurs będzie decydowała kolejność wpłat, których będzie można dokonywać wraz ze zgłoszeniem wpisując w tytule przelewu: Podstawowy kurs PJM 2018 (wraz z imieniem i nazwiskiem).

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Eko- pasja, Gen. Józefa Zajączka 4/6, 11-520 Skorupki, woj. warmińsko-mazurskie
data wydarzenia: od 2018-07-02 do 2018-07-08
organizator: Firma Szkoleniowa Migola
adres: Generała Józefa Zajączka 4/6, 11-500 Giżycko, woj. warmińsko -mazurskie
tel.: 721105906, e-mail: migola.szkolenia@o2.pl
www: http://facebook.com/migolaszkolenia 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.