dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Katowice. Warsztat partycypacyjny

​Absolwenci programów fundacji SZKOŁA LIDERÓW oraz Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Śląskiego zapraszają na bezpłatny warsztat partycypacyjny (jeden z trzech do wyboru) dla przedstawicieli organizacji społecznych, samorządów i przedsiębiorców oraz liderów lokalnych i aktywistów, który zaplanowano na 23 kwietnia 2018 roku o godz. 14.00 w Katowicach.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2018-03-29, 08.54

Warsztat dotyczy wymiany dobrych praktyk i różnych doświadczeń:

1) wymiana dobrych praktyk przedstawicieli gminnych/powiatowych/miejskich rad pożytku i Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Śląskiego;

2) wymiana dobrych praktyk młodzieżowych rad miejskich i Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego;

3) międzysektorowa współpraca czyli liderzy z sektora publicznego, pozarządowego i prywatnego dla dobra wspólnego.

Zgłaszenia osób chętnych (wraz z podaniem warsztatu) przyjmowane będą do dnia 6 kwietnia (piątek) na adres: lub tel. 609 234 080.

Ponadto bezpośrednio po warsztacie odbędzie się debata o godz. 16.00 z udziałem liderów z regionu, w tym wiceprezydentów śląskich miast oraz przedstawicieli Sejmiku Województwa Śląskiego i Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Śląskiego oraz organizacji pozarządowych.

Dla osób, które potwierdzą udział w warsztacie, zostanie przeszłany również szczegółowy program debaty wraz z nazwiskami debatantów.

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: 2018-04-23
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.