dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Kurs podstawowy "Pozytywna edukacja seksualna młodzieży"

"Pozytywna edukacja seksualna młodzieży" - kurs podstawowy, to 2-dniowy warsztat podczas, którego dowiesz się, jak prowadzić zajęcia, rozmowy o seksualności z nastolatkami. Termin i miejsce: 7-8 kwietnia 2018, Instytut Pozytywnej Seksualności, Warszawa. Promocja: w okresie 26 marca – 1 kwietnia 2018 koszt warsztatu wynosi 400 zł. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/423871301365150/.

Wiadomość archiwalna

A A A

"Pozytywna edukacja seksualna młodzieży" – kurs podstawowy

Jeśli chcesz prowadzić rozmowy, zajęcia o seksualności z młodymi ludźmi bez nudzenia i straszenia, pokazując im piękno i wyjątkowość tego aspektu życia zapraszamy na warsztat „Pozytywna edukacja seksualna młodzieży – kurs podstawowy”.

Podczas warsztatu zostaną przybliżone jedne z najważniejszych problematyk z zakresu edukacji seksualnej, jak również metody, ćwiczenia, które pozwalają je przedstawić młodzieży w sposób pozytywny.

W ramach warsztatu poznasz jak można pozytywnie poprowadzić spotkania, rozmowy z młodzieżą na temat:

1. Budowania szczęśliwych i zdrowych relacji intymnych - asertywność, inicjacja seksualna, przeciwdziałanie przemocy

2. Cielesności – anatomia i fizjologia kobiety, mężczyzny, zmiany związane z dojrzewaniem, wpływ kultury na postrzeganie ciała (seksualizacja, wpływ pornografii)

3. Antykoncepcji - jakie są i jak działają różnorodne metody antykoncepcji, jak rozmawiać o antykoncepcji z partnerem/ką. Spotkania dadzą Ci podstawową wiedzę i umiejętności do prowadzenia warsztatów z edukacji seksualnej dla młodzieży.

Termin: 7- 8 kwietnia 2018 rok

Godziny pracy: (łącznie 16 godzin warsztatowych po 45 min.)

sobota: 10.00 - 17.30 ( w tym 1 x przerwa obiadowa 60 min., 2 x przerwy kawowe po 15 min) niedziela: 10.00 - 17.30 ( w tym 1 x przerwa obiadowa 60 min., 2 x przerwy kawowe po 15 min)

Miejsce: Instytut Pozytywnej Seksualności

ul. Dobra 4, lokal 26, Warszawa

Grupa: Będziemy pracować w grupie: 12 - 16 osób

Warsztat odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia uczestnictwa i płatności ze strony minimum 4 osób. W przypadku jego odwołania pełna opłata zostanie zwrócona osobie zgłaszającej się.

Koszt: 700 zł; PROMOCJA w okresie 26.03-01.04.2018: 400 zł

Kontakt:

, w tytule wpisz: edukacja

https://www.facebook.com/events/423871301365150/

Udział w warsztacie jest honorowany certyfikatem.

Zajęcia prowadzi Paulina Trojanowska - Malinowska

Lubię się uczyć i lubię zdobytą wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnościami się dzielić. Studia z psychologii pomagają mi rozumieć jednostkę, a studiowanie socjologii widzieć szerszy kontekst w jakim się znajduje. Szkoła trenerska i psychoterapii Intra wyposażyła mnie w umiejętności projektowania warsztatów, współpracy z grupą oraz pracy psychoterapeutycznej. Seksuologia kliniczna na WUM przybliżyła mi biologiczną i medyczną wizję seksualności człowieka. Liczne kursy, konferencje i warsztaty tą wizję wciąż rozszerzają. Współpraca z Grupą Edukatorów Seksualnych Ponton oraz jeżdżenie z plecakiem po całej Polsce, by spotykać się i rozmawiać o seksualności z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami_kami, rodzicami, opiekunami wciąż uczą mnie najwięcej.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Instytut Pozytywnej Seksualności, Ul. Dobra 4, lokal 26, 00-388 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2018-04-07 do 2018-04-08
organizator: Instytut Pozytywnej Seksualności
adres: Ul. Dobra 4, lokal 26, 00-388 Warszawa, woj. mazowieckie
e-mail: info@pozytywnaseksualnosc.pl
www: http://www.sexpositiveinstitute.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.