dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Gdańsk. Warsztaty "Sztuka rozmawiania, czyli zasady skutecznego porozumiewania się"

We współczesnym biznesie i wzmożonej konkurencyjności coraz więcej zależy od relacji bezpośrednich. Takie umiejętności pozwalają lepiej dogadać się z pracodawcą i kontrahentem oraz przynoszą wyższe zarobki. W dobie komunikacji cyfrowej zanika jednak umiejętność skutecznej komunikacji bezpośredniej. Jesteśmy przyzwyczajeni do wygody komunikacji cyfrowej. Jak spełnić oczekiwania komunikacyjne otoczenia i pozostać sobą? Gdańsk, 23-25 lutego. Udział płatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Karolina Kułynycz

2018-02-14, 08.42

Rozmawiamy by utrzymać kontakty i więzi z ludźmi, poprosić lub przeprosić, poderwać lub zerwać, dostać pracę i pracować, zarabiać i wydawać pieniądze, przekazać lub wyciągnąć informacje, rozniecić lub załagodzić konflikt, być lubianym i szanowanym, rozmawiamy by żyć, …żyć w społeczeństwie.

”Poziom i komfort naszej pozycji w społeczeństwie – a więc życia, jest taki sam jak poziom i komfort prowadzonych przez nas rozmów.”

We współczesnym biznesie i wzmożonej konkurencyjności coraz więcej zależy od relacji bezpośrednich. Takie umiejętności pozwalają lepiej dogadać się z pracodawcą i kontrahentem oraz przynoszą wyższe zarobki. W dobie komunikacji cyfrowej zanika jednak umiejętność skutecznej komunikacji bezpośredniej. Jesteśmy przyzwyczajeni do wygody komunikacji cyfrowej i często nieporadni w kontaktach bezpośrednich. Jak spełnić oczekiwania komunikacyjne otoczenia i pozostać sobą, to szczególnie palący problem naszego pokolenia

PROGRAM: http://sawares.eu/sztuka-rozmawiania/

INFORMACJE I ZAPISY:
Maciek – tel. 604 085 117 Karolina – tel. 607 182 797

Jeżeli masz pytania o program warsztatów czy metodykę ich prowadzenia umożliwiamy bezpośredni kontakt z naszym trenerem pod adresem:

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: AIP, ul. Do Studzienki, Gdańsk,
data wydarzenia: od 2018-02-23 do 2018-02-25
organizator: Stowarzyszenie Rozwoju Osobistego SAWARES
adres: Niska 1c lok. 44, 81-646 Gdynia, woj. PM
tel.: 609 336 929, e-mail: contact@sawares.eu
www: http://www.sawares.eu 
źródło: SAWARES
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.