dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Szczecin. Bezpłatne szkolenia - II stopień specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny

Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia z zakresu II stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, specjalność: praca socjalna z osobami starszymi.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Jakub Kolasiński

2018-02-12, 08.52

Rekrutacja ma charakter ogólnopolski, a osobom dojeżdżającym zwracane są koszty podróży i noclegi. Oprócz profesjonalnie prowadzonych zajęć wszystkim uczestnikom zapewniamy dodatkowe wsparcie w postaci materiałów dydaktycznych i posiłków.

Adresatami szkoleń są kluczowi pracownicy instytucji pomocy i integracji społecznej zatrudnieni na stanowiskach: pracownik socjalny, starszy pracownik socjalny, specjalista pracy socjalnej, starszy specjalista pracy socjalnej, starszy specjalista pracy socjalnej - koordynator, główny specjalista posiadający II stopień specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny, którzy świadczą wsparcie bezpośrednio na rzecz osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym.

Uczestnikami specjalizacji II stopnia mogą być osoby posiadające uprawnienia do wykonywania zawodu pracownika socjalnego, zgodnie z ustawą z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej oraz spełniające warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki i Społecznej z dnia 17 kwietnia 2012 r. w sprawie specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny.

Udział w szkoleniach jest przewidziany dla 70 osób. Zajęcia odbędą się w 2 turach, po 35 osób w każdej turze. Projekt jest realizowany w Szczecinie w terminie od: 2017-11-01 do: 2020-04-30.

Wydział Zamiejscowy w Szczecinie

Plac Jana Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin

Telefon: 91 422 51 32

Opiekun specjalizacji: Natalia Wojnas

Więcej informacji i zapisy na szkolenie - http://pracownik-socjalny.wspkorczak.eu/o-pojekcie-szczecin,

Kontakt mailowy:

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSP im. J. Korczaka, pl. Jana Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
data wydarzenia: od 2018-02-12 do 2018-06-30
organizator: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka
adres: Pandy 13, 02-202 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 823-66-23, e-mail: rektorat@wspkorczak.eu
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.