dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Wrocław. Trening Kompetencji Wychowawczych

Kurs Kompetencji Rodzicielskich dla rodziców i opiekunów. Zaczynamy już 13 lutego 2018 w Poradni Relatio we Wrocławiu. Udział płatny.

autor(ka): Lidia Zawieja

2018-02-08, 08.43

Zapraszamy rodziców i opiekunów na Trening Umiejętności Wychowawczych. Wszystkich, którzy chcą przetestować swoje postawy rodzicielskie, nawiązać lepsze relacje z dziećmi, zrozumieć postępowanie i emocje swojej pociechy, a także podzielić się swoim doświadczeniem z innymi rodzicami.

Zajęcia mają na celu podniesienie kompetencji wychowawczych rodziców, wzmocnienie ich autorytetu i jednocześnie poczucia odpowiedzialności za rodzicielstwo, mają także pomóc ustalić w rodzinie właściwą hierarchię, w której to dorośli „rządzą”, ale dzieci są traktowane podmiotowo.

Tematy poruszane na zajęciach to min.:

- emocje dziecka

- komunikacja (komunikat ja)

- granice w wychowaniu

- nagrody i konsekwencja

- zachęcanie dziecka do współpracy oraz do samodzielności

- rozwiązywanie konfliktów itp.

Zajęcia będą odbywać raz w tygodniu (wtorki 17.45-20.00 ), w małej warsztatowej grupie, w Specjalistycznej Poradnii Leczenia i Psychoterapii Zaburzeń Psychogennych Relatio we Wrocławiu przy ul. Piotra Skargi 7/4. Cały kurs to 10 spotkań, 30 godzin edukacyjnych. Koszt jednej godziny zajęć to 15zł, dla małżeństw/par 10% zniżki. Na zakończenie kursu każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 502 846 041 lub pod adresem mailowym: . Szczegółowe informacje oraz wskazówki dotyczące dojazdu można znaleźć na stronie: www.lidiazawieja.pl lub www.relatio.pl

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: PORADNIA RELATIO, Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), 50-082 Wrocław, woj. dolnośląskie
data wydarzenia: od 2018-02-13 do 2018-04-24
organizator: Poradnia Relatio
adres: Skargi Piotra (Księdza Piotra Skargi), 50-082 Wrocław, woj. dolnośląskie
tel.: 502846041, 510358300, www: http://www.relatio.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.