dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Projekt "Gotuj po hiszpańsku II"- zgłoś się do I edycji!

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI prowadzi nabór do I edycji międzynarodowego projektu „Gotuj po hiszpańsku II”. Czekamy na osoby niepracujące, w wieku 18-35 lat, chcące zdobyć doświadczenie w zawodzie kucharz. Nie wymagamy formalnego wykształcenia gastronomicznego ani doświadczenia zawodowego. Na uczestników czeka kurs językowy, 60 dni pobytu w Hiszpanii oraz praktyki w renomowanych restauracjach. Udział jest bezpłatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-02-06, 08.53

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do I edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16 lutego 2018. W projekcie mogą wziąć udział osoby młode w wieku od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na terenie Małopolski. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków EFS na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy, poprzez nabycie lub podniesienie kompetencji w zawodzie Kucharz. Przed wyjazdem do Hiszpanii uczestnicy projektu odbywają intensywny kurs języka hiszpańskiego oraz biorą udział w warsztatach związanych z przygotowaniem kulturowym. Podczas sześćdziesięciodniowego pobytu w Walencji, uczestniczą w kursie kulinarnym, kontynuują naukę języka hiszpańskiego oraz odbywają praktyki w uznanych restauracjach. Dzięki udziałowi w projekcie, uczestnicy mają okazję do poznania bogatej tradycji kulinarnej regionu morza śródziemnego i Walencji oraz nabycia umiejętności przygotowania dań kuchni hiszpańskiej z „pierwszej ręki” i na podstawie oryginalnych receptur.

Po powrocie z Hiszpanii, uczestnicy znajdą pracę w dobrych restauracjach i hotelach z sieci współpracy Fundacji PROAKTYWNI.

Rekrutacja do projektu odbywa się w trzech etapach. Pierwszym etapem jest zgłoszenie chęci udziału w projekcie poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie internetowej projektu. Następnie wybrani kandydaci zaproszeni zostaną na rozmowę rekrutacyjną oraz udział w warsztatach kulinarnych, których celem jest sprawdzenie praktycznych umiejętności kandydatów w kuchni.

Szczegółowe informacje o projekcie i formularz aplikacyjny dostępne są na stronie internetowej www.gotujpohiszpansku.pl oraz w Biurze Projektu: tel. 12 200 21 77, e-mail , ul. Szlak 8a, 31-161 Kraków.

Kontakt:
Barbara Hajdukiewicz
tel. 12 200 21 77

gotujpohiszpansku.pl

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Kraków, Szlak 8a/5, 31-161 Kraków, woj. małopolskie
data wydarzenia: od 2018-02-06 do 2018-02-16
organizator: Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI
adres: Szlak 8a/5, 31-161 Kraków, woj. małopolskie
tel.: 12/6260095, e-mail: gotuj@fundacjaproaktywni.pl
www: http://www.gotujpohiszpansku.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.