dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Łódź. Intensywne warsztaty Teatru CHOREA

Stowarzyszenie Teatralne "Chorea" zaprasza do udziału w intensywnych warsztatach Teatru CHOREA "CIAŁO / RUCH / GŁOS - AKTOR WIELOWYMIAROWY": 15-18 marca 2018, Łódź Art_Inkubator. Warsztaty Teatru CHOREA to intensywny trening aktorski. Koncentrują się na uruchamianiu organiczoności aktora, przez pracę z ciałem, ruchem, głosem, rytmem i muzyką oraz na łączeniu wszystkich tych form ekspresji w jeden strumień działania. Udział płatny.

autor(ka): Teatr Chorea

2018-02-01, 08.44

Warsztaty skupiają się też na intensywnej pracy z partnerem i wielowątkowej pracy z grupą - aktorem zbiorowym.

Metodę pracy CHOREI określają dwa wyznaczniki: intensywność i ryzyko - to fizyczne i to wynikające z konieczności przełamywania własnych ograniczeń i przekraczania własnych możliwości. Warsztaty CHOREI wykraczają poza prezentowanie i uczenie technik. Prowadzą do uruchomienia kreatywności każdego z uczestników i stworzenia dynamicznego, twórczego, artystycznego spotkania.

*Więcej informacji oraz regulamin udziału w warsztatach znajdziecie na naszej stronie internetowej i facebook'u:

https://www.facebook.com/events/141622746514041

http://www.chorea.com.pl/#news360

KTO PROWADZI WARSZTATY:

Tomasz Rodowicz, Janusz Adam Biedrzycki, Tomasz Krzyżanowski, Elina Toneva, Małgorzata Lipczyńska, Majka Justyna

KOGO ZAPRASZAMY NA WARSZTATY: Warsztaty skierowane są do aktorów, tancerzy, muzyków, instruktorów teatralnych i pedagogów, a także do osób pasjonujących się teatrem, muzyką i tańcem.

GDZIE PROWADZIMY WARSZTATY: Sala warsztatowa Teatru CHOREA, mieszcząca się w Fabryce Sztuki w Łodzi oraz sale w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi (ul. Tymienieckiego 3), mieszczące się w przepięknie zrewitalizowanych, charakterystycznych dla Łodzi XIX-wiecznych budynkach pofabrycznych z czerwonej cegły, należących przed wojną do zakładów Karola Scheiblera i Ludwika Grohmana. Obecnie prężnie działa tu centrum kulturalne i przedsiębiorcze, w którym rezydują młode firmy z branży kreatywnej. Znajduje się tu również klubokawiarnia Format, serwująca pyszną kawę i jedzenie - to tutaj uczesticy warsztatów będą jedli obiady. W Formacie odbywają się też świetne koncerty, na które zapraszamy naszych warsztatowiczów.

KOSZT WARSZTATÓW: 750 zł / 200 Euro W cenie warsztatów zapewnione są: jeden dwudaniowy posiłek obiadowy dziennie (do wyboru wegetariański lub mięsny), zwiedzanie Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi, wstęp na koncerty organizowane przez Format. Na miejscu zapewniamy kawę, herbatę, wodę, owoce i przekąski. Koszty podróży i noclegów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Po zakończonym warsztacie uczestnicy otrzymają certyfikat oraz skrypt warsztatów.

ZAPISY NA WARSZTATY:
Teatr CHOREA przyjmuje zgłoszenia na warsztaty do 1 marca 2018. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: . Do każdego zgłoszenia prosimy o załączenie bio, lub CV, lub listu motywacyjnego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Teatr CHOREA, Art_Inkubator, Fabryka Sztuki , Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź, woj. łódzie
data wydarzenia: od 2018-03-15 do 2018-03-18
organizator: Stowarzyszenie Teatralne "Chorea"
adres: Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź, woj. LD
tel.: 42 646 88 65, e-mail: chorea@chorea.com.pl
www: http://www.chorea.com.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.