dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Trzecia edycja programu SYNAPSY - zgłoś się na kurs warsztatowy!

Zgłoś się na bezpłatny kurs realizowany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie w ramach programu SYNAPSY. Warsztaty i konsultacje poprowadzą doświadczeni pedagodzy i animatorzy. Cztery dni warsztatowe są obligatoryjne. Rekrutacja trwa od 1 do 14 lutego 2018!

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Joanna Więcław

2018-01-30, 08.53

Jesteś nauczycielem, edukatorką, animatorem, artystką, samorządowcem, aktywistką społeczną?

Chcesz wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu i mieć możliwość otrzymania środków na realizację projektu edukacji kulturowej dla dzieci i/lub młodzieży?

Zgłoś się na nasz kurs realizowany w ramach programu SYNAPSY. Warsztaty i konsultacje poprowadzą doświadczeni pedagodzy i animatorzy. Cztery dni warsztatowe są obligatoryjne.

Co otrzymasz?

Damy Ci narzędzia, które pomogą Ci w komunikacji i budowaniu relacji z dziećmi i młodzieżą, dowiesz się, czym jest edukacja kulturowa i jaki jest jej cel, zaproponujemy metody budowania projektów edukacji kulturowej z najmłodszymi, wesprzemy merytorycznie. Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w konkursie projektów, z których najlepsze sfinansujemy i pomożemy zrealizować. Projekty oceni niezależna komisja złożona z osób zaangażowanych w edukację dzieci.

PROGRAM:

– dwa weekendy warsztatów dla trzech grup, w jednym z miast:

  • w Tarnowie 3–4 marca, 17–18 marca,
  • w Nowym Sączu 10–11 marca, 24–25 marca,
  • w Krakowie 24–25 marca, 7–8 kwietnia

– możliwość wzięcia udziału w konkursie projektów (maj) w celu otrzymania środków na realizację działań (lipiec–październik)

– wsparcie merytoryczne na wszystkich etapach tworzenia projektu: od pomysłu, przez wniosek, po realizację

ZASADY:

Zgłaszasz się indywidualnie, ale pomyśl, z kim możesz zrealizować projekt; jeśli jesteś nauczycielem – poszukaj animatorki, jeśli jesteś animatorem – znajdź nauczycielkę. Zależy nam na wspólnej pracy przedstawicieli różnych środowisk, które mają wpływ na dzieci i młodzież! Do wzięcia udziału w konkursie projektów uprawnia uczestnictwo w czterech dniach warsztatowych – w Krakowie, Tarnowie lub Nowym Sączu.

Zgłoszenia przyjmujemy od 1 lutego (od. godz. 10.00) do 14 lutego 2018 (do godz. 14.00) poprzez formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny na naszej stronie od 1 lutego. Z osobami zakwalifikowanymi skontaktujemy się do 20 lutego 2018 i poprosimy o potwierdzenie uczestnictwa w mailu zwrotnym do 23 lutego 2018.

Informacje dodatkowe

Udział w cyklu warsztatowym jest bezpłatny. Zapewniamy wyżywienie w trakcie warsztatów. Nie zwracamy kosztów przejazdu.

Więcej informacji: Katarzyna Dzigańska, tel. 12 422 18 84 wew. 18

Program SYNAPSY jest realizowany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Kultury w ramach ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura 2016–2018 oraz środkom z budżetu Województwa Małopolskiego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Małopolski Instytut Kultury w Krakowie, 28 Lipca 1943 Al., 30-233 Kraków, woj. małopolskie
data wydarzenia: od 2018-02-01 do 2018-02-14
organizator: Małopolski Instytut Kultury w Krakowie
adres: 28 Lipca 1943 Al., 30-233 Kraków, woj. małopolskie
tel.: 12 422 18 84, e-mail: instytut@mik.krakow.pl
www: http://mik.krakow.pl/ 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.