dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warsztaty "ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast"

Czas na czwartą odsłonę projektu "ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast", realizowanego przez Fundację Wspomagania Wsi z Narodowym Bankiem Polskim. Projekt będzie trwał do 31 marca 2019 roku. Do udziału w projekcie zaprosimy 1050 mieszkańców wsi i miast do 20 000 mieszkańców w wieku 16+ z całej Polski. Dla nich przygotowano 70 osiemnastogodzinnych, bezpłatnych warsztatów, rozłożonych na minimum trzy dni.

ABC przedsiębiorczości

Dobry biznesplan to podstawa sukcesu każdej firmy. Przekonają się o tym uczestnicy projektu „ABC przedsiębiorczości IV. Edukacja finansowa mieszkańców wsi i małych miast”, który rozpoczął się w 2018 roku. To już czwarta edycja projektu Fundacji Wspomagania Wsi realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Projekt będzie trwał do 31 marca 2019 roku.

Do udziału w projekcie zaprosimy 1050 mieszkańców wsi i miast do 20 000 mieszkańców w wieku 16+ z całej Polski. Dla nich przygotowano 70 osiemnastogodzinnych szkoleń warsztatowych, rozłożonych na minimum trzy dni, z zakresu zasad uruchamiania indywidualnej działalności gospodarczej i przygotowywania skutecznego biznesplanu. Uczestnicy będą mieli także okazję do skonsultowania swoich pomysłów na firmę ze specjalistami.

Prowadzący szkolenia trenerzy edukacji finansowej przećwiczą z uczestnikami procedury związane z uruchomieniem indywidualnej działalności gospodarczej. Doradzą jak analizować własne zasoby finansowe i jak korzystać z danych pozafinansowych. Nie zabraknie też rozmów o tym, skąd czerpać wiedzę pomocną w rozpoczęciu biznesu. Na koniec uczestnicy poznają nowe zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy.

Warsztaty przeprowadzą doświadczeni trenerzy edukacji finansowej, przeszkoleni przez Fundację Wspomagania Wsi.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorką projektu Moniką Słotwińską-Łychota () – Fundacja Wspomagania Wsi, tel. (22) 636 25 70 do 75.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.edufin.pl

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

data wydarzenia: od 2018-01-26 do 2019-03-31
organizator: Fundacja Wspomagania Wsi
adres: Bellottiego 1, 01-022 Warszawa-Wola, woj. mazowieckie
tel.: 22 636 25 70, faks: 22 636 62 70
e-mail: mslotwinskalychota@fww.pl
www: http://fundacjawspomaganiawsi.pl/ 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.