dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. IV edycja projektu Art Generacje – nabór do grupy "Mokotów"

Drama Way Fundacji Edukacji i Kultury po raz czwarty zaprasza na Art Generacje. Tematem przewodnim zbliżającej się edycji będzie "Pamięć". Zajęcia rozpoczną się w lutym 2018 w Warszawie. Udział bezpłatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Monika Zielińska

2018-01-17, 08.54

Uczestnikami są Seniorzy (55+) i Młodzi (15-35 lat), którzy spotkają się uczestnicząc w cyklu warsztatów, zmierzających do przygotowania wernisażu instalacji przestrzennych, kończącego się interaktywnym wydarzeniem artystycznym. Tematem programu jest pamięć, indywidualna i zbiorowa, rozumiana jako zjawisko psychologiczne, filozoficzne, kulturowe, neurobiologiczne, historyczne.

Warsztaty obywać się będą w DZiKu Domu Zabawy i Kultury, ul. Belwederska 44A. Podczas zajęć będziemy szukać opowieści i wspomnień na podstawie których zbudujemy wydarzenie finałowe. Pierwsze spotkanie (organizacyjne) odbędzie się 7 lutego. Rozpocznie ono cykl cotygodniowych spotkań, które odbywać się będą w środy w godzinach popołudniowych. Finał projektu zaplanowany jest na 21 - 22.04. Dokładne daty spotkań dostępne są na naszej stronie internetowej: http://fundacja.dramaway.pl/art-generacje-na-mokotowie

Udział jest bezpłatny. Nie wymagamy doświadczenia ani talentów artystycznych, wystarczy chęć lepszego poznania siebie i innych.

Prowadzący: Maria Depta, Aldona Żejmo-Kudelska

Zgłoszenia przyjmuje i na pytania odpowiada koordynatorka projektu, Monika Zielińska: , tel. 505 290 648

Zgłoszeń można dokonywać za pomocą formularza zgłoszenia -https://docs.google.com/forms/d/1u4HCYK-gquouuHmZ5roWyGXrtEGwHR9sbp3NAgSrYas

Wydarzenie na Facebooku - https://www.facebook.com/events/217476115464027/

Od października działa grupa Warszawa - Bielany (prowadzący: Adam Gąsecki, Monika Wyrzykowska), do której cały czas można się dołączyć. W marcu grupa wchodzi w II etap prac - przygotowanie spektaklu. Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy: Bielański Ośrodek Kultury, Dom Dziennego Pobytu przy ul. Brzeskiej OPS Praga Północ, Dom Pomocy Społecznej Pracownika Oświaty przy ul. Parkowej, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 przy ul. Dolnej, Dom Zabawy i Kultury DZiK.

Projekt finansowany jest ze środków m.st. Warszawy.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way, Chocimska, 00-791 Warszawa,
data wydarzenia: od 2018-01-18 do 2018-02-06
organizator: Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way
tel.: 505290648, e-mail: monikazielinska0@gmail.com
www: http://www.fundacja.dramaway.pl 
źródło: strona internetowa
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.