dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Katowice. „Piątki z Wikipedią” - warsztaty edycji

Regionalny Instytut Kultury zaprasza na „Piątki z Wikipedią” – warsztaty edycji haseł w Wikipedii, które odbywać się będą w każdy trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy 16 lutego 2018 roku o godzinie 16.30 do siedziby Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach (ulica Teatralna 4, sala konferencyjna, I piętro). Udział bezpłatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Marta Rosół

2018-02-06, 08.52

Interesujesz się historią, architekturą, zabytkami, materialnym i niematerialnym dziedzictwem kulturowym, przemysłem? Lubisz wiedzieć więcej, zdobywać nowe umiejętności? Chcesz pogłębiać wiedzę i dzielić się nią z innymi? Pisać, redagować, fotografować, spędzać czas w interesującym towarzystwie?

Zapraszamy na „Piątki z Wikipedią” – warsztaty edycji haseł w Wikipiedii, które odbywać się będą w każdy trzeci piątek miesiąca.

Drugie spotkanie odbędzie się 16 lutego 2018 roku o godzinie 16.30 w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach (ulica Teatralna 4, sala konferencyjna, I piętro).

Czekamy zarówno na osoby, które pierwsze doświadczenia z Wikipedią mają za sobą, edytowały, edytują, fotografują, ale również tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć niesamowitą przygodę z Wikipedią.

Pomożemy w pierwszych edycjach, zapoznamy uczestników z zasadami obowiązującymi w Wikipedii i jej projektach siostrzanych (Wikisłowniku, Wikiźródłach, Wikidanych i innych), skontaktujemy z doświadczonymi redaktorami, pomożemy w uzyskaniu dostępu do wiarygodnych źródeł.

Prosimy zabrać ze sobą laptopy. Zapewniamy internet, kawę, herbatę i miłą atmosferę. Tematem wiodącym pierwszego spotkania będą zabytkowe rezydencje województwa śląskiego.

Zapraszamy! Wstęp wolny! Prosimy jednak o przesłanie zgłoszenia na adres e-mailowy: . W treści e-maila prosimy o podanie imienia i nazwiska.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, Teatralna 4, 40-003 Katowice, woj. śląskie
data wydarzenia: 2018-02-16
organizator: Regionalny Instytut Kultury w Katowicach
adres: Teatralna 4, 40-003 Katowice, woj. śląskie
tel.: 32 251 75 63, faks: 32 251 75 63
e-mail: sekretariat@rik.katowice.pl
www: http://rik.katowice.pl/ 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.