dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Katowice. Szkolenie "Zwinne zarządzanie projektem"

Klub Mówców i Liderów Silesia Toastmasters oraz Centrum Organizacji Pozarządowych zapraszają na bezpłatne szkolenie "Zwinne zarządzanie projektem", które odbędzie się 17 stycznia 2018 w Katowicach.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2018-01-12, 11.51

Działając w organizacji pozarządowej pracujecie w grupie. Wykonujecie zadania oraz delegujecie je. Dokonujecie ewaluacji tych, które zostały już wykonane. Jak sprawić, żeby ten proces był jak najbardziej efektywny, a rezultaty jak najlepsze, do czego przecież wszyscy dążymy, poświęcając wolny czas na działalność w naszych organizacjach?

Mając to na uwadze zapraszamy na szkolenie "Zwinne zarzadzanie projektem", które odbędzie się 17 stycznia o godzinie 17.30 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Kopernika 14 w Katowicach.

Szkolenie ma na celu zrozumieć co znaczy "zwinnie" i jak stosować narzędzia, które pozwalają projektom takie być. Będziemy również w sposób praktyczny uczyć się zarządzać projektami.

Prowadząca: Katarzyna Krzeszowska – praktyka zarządzania projektami, posługująca się technikami Agile PM, Scrum, Prince 2, obecnie prezeska Klubu Mówców i Liderów Silesia Toastmasters.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie udziału mailowo: lub telefonicznie po nr 533-367-789.

Szkolenie organizowane jest przez klub mówców i liderów Silesia Toastmasters oraz Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach a współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Katowice.

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: 2018-01-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.