dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Szkolenie "Model transpersonalny"

Model transpersonalny, autorska metoda Jarosława Gibasa, przeznaczony jest dla coachów, trenerów, psychologów, psychoterapeutów, osób wspierających innych oraz wszystkich zainteresowanych eksploracją własnego rozwoju. Zajęcia odbędą się 4 lutego 2018 w Warszawie. Udział płatny.

2018-01-11, 08.45

Szkolenie Model transpersonalny – praca na osi czasu 4 lutego 2018 godz. 10.00-17.30

Pracownia z Oknem na Świat, Warszawa, ul. Bruna 32

Model transpersonalny przeznaczony jest dla coachów, trenerów, psychologów, psychoterapeutów, osób wspierających innych oraz wszystkich zainteresowanych eksploracją własnego rozwoju.

OŚ CZASU

Punktem wyjścia pracy na osi czasu jest założenie, że do każdego istotnego wydarzenia, okresu czy odcinka naszego życia jest przypisana nasza określona osobowość. Zgodnie z tym założeniem otrzymujemy szereg osobowości: przeszłych, teraźniejszych i przyszłych, przy czym różnią się one od siebie wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami oraz poziomem świadomości. W takim ujęciu można się uczyć się również od osobowości przyszłych, takich, które dopiero zostaną stworzone – jeśli wyobrażę sobie siebie za dziesięć lat i zapytam co dzisiaj powinienem zrobić, aby osiągnąć zamierzony cel, to najprawdopodobniej dostanę precyzyjną odpowiedź. Istnieje cały system komunikowania osobowości na linii czasu. Uzyskamy w ten sposób niezbędne informacje do podejmowania odpowiednich decyzji, a także będziemy w stanie rozwiązywać wiele problemów zaimplementowanych nam w dzieciństwie, które dzisiaj utrudniają nam życie. To idealna metoda na pokonanie takich potworów, jak np. wewnętrzny krytyk, wymagający perfekcjonista, którego oczekiwań nie sposób spełnić, czy też osobowość katująca nas poczuciem bezradności w najmniej oczekiwanych, życiowych sytuacjach.

PROWADZĄCY: Jarosław Gibas - socjolog, były dziennikarz i publicysta, obecnie nauczyciel. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu inteligencji duchowej i emocjonalnej oraz mindfulness. Autor kilku książek obejmujących szeroko rozumianą tematykę rozwoju osobowości, zarządzania emocjami oraz psychologii transpersonalnej. Napisał m. in. „Model transpersonalny. Podręcznik warsztatowy" Fundacja Hinc Sapientia 2018 r., „Alchemia duchowego rozwoju. Inteligencja duchowa dla zaawansowanych” Sensus 2017 r., „Motocyklizm. Droga do mindfulness” Sensus 2016 r., „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” OnePress 2015 r. „Pokonaj stres z Kaizen” Sensus 2013 r., „Schudnij z Kaizen" Sensus 2013 r.www.jaroslawgibas.com

PLAN SZKOLENIA:

Szkolenie składa się z czterech modułów. Pierwszy daje uczestnikom podbudowę teoretyczną i służy wyjaśnieniu działania poszczególnych narzędzi. Pozostałe trzy moduły mają charakter warsztatowy, w ramach którego uczestnicy ćwiczą wykorzystanie poszczególnych narzędzi na konkretnych, rzeczywistych case’ach. Każde z ćwiczeń zakończone jest trzyźródłową informacją zwrotną oraz komentarzem prowadzącego szkolenie.

Moduł 1: 10.00 – 11.30
Przerwa kawowa: 11.30 – 11.45
Moduł 2: 11.45 – 13.15
Lunch: 13.15 – 14.15
Moduł 3: 14.15 – 15.45
Przerwa kawowa: 15.45 – 16.00 Moduł 4: 16:00 – 17:30

Uczestniczy otrzymują:

1. świadectwa uczestnictwa, materiały szkoleniowe, notatniki, długopis
2. indywidualną sesję z certyfikowanym praktykiem modelu tranaspersonalnego
3. poczęstunek podczas przerw kawowych 4. lunch wegetariański złożony z dwóch dań

Zgłoszenia i informacje:
AGNIESZKA OSTROWSKA
e-mail: tel. 507 145 119

Koszt: 750 zł (w tym lunch i bufet kawowy)

dla przedstawicieli NGO's - 15% zniżki

Wpłaty można dokonać w sklepie fundacji lub bezpośrednio na konto organizatora:
Fundacja HINC SAPIENTIA
Nr konta mBank 54 1140 2004 0000 3402 7687 5122 Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, data i miejsce szkolenia

Po zaksięgowaniu środków na koncie organizatora otrzymują Państwo mailem potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie. Osoby zainteresowane otrzymaniem rachunku za udział w warsztacie prosimy o zgłaszanie tego mailowo. Wystawiamy rachunki bez VAT. Szkolenie odbędzie się w przypadku zebrania minimum 9 uczestników. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia w przypadku niezebrania odpowiedniej liczby osób lub z przyczyn losowych. W przypadku odwołania szkolenia w ciągu 24 godzin nastąpi zwrot środków na konto osób, które zapłaciły za szkolenie.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Pracownia z Oknem na Świat, Bruna Juliana 32, 02-594 Warszawa, woj. Mazowieckie
data wydarzenia: 2018-02-04
organizator: Fundacja Hinc Sapientia
adres: Zygmunta Krasińskiego 29, 40-019 Katowice, woj. śląskie
tel.: +48507145119, e-mail: agnieszka@fundacjahs.org
www: http://fundacjahs.org 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.