dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Poznań. Spotkanie informacyjne programu „Europa dla obywateli”

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom, osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych – zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Bezpłatne spotkanie odbędzie się 25 stycznia 2018 w Poznaniu.

autor(ka): Ewa Kornacka

2018-01-10, 08.56

Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu, zasadach ubiegania się o dofinansowanie ze środków programu „Europa dla obywateli”, osobom znającym już program – wskażemy, co zmieniło się w programie na rok 2018.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej programu "Europa dla obywateli": SPOTKANIE W POZNANIU

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KOCHTEX - biurowiec Delta, ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań, woj. wielkopolskie
data wydarzenia: 2018-01-25
organizator: Punkt Kontaktowy programu "Europa dla obywateli"
adres: Al. Ujazdowskie 41, 00-540 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: +48 22 447 61 16, e-mail: edo@iam.pl
www: http://www.europadlaobywateli.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.