dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. "Przedszkolaki na korcie" - darmowe zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tenisa

Fundacja Akademia Sportu Pro-Am zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat. Zajęcia mają na celu rozwój wszechstronnej sprawności fizycznej, przede wszystkim koordynacji ruchowej, jako bazy dla techniki, oczywiście poprzez zabawę! Pojedyncze zajęcia trwają 55 minut. Każde dziecko może w ramach cyklu skorzystać z pojedynczych darmowych zajęć. Miejsce: Warszawa, ul. Radarowa 1 (Okęcie Tennis Club). Terminy zajęć: 30 stycznia (wt.); 1 lutego (czw.); 3 lutego (sb).

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-01-09, 08.52

Sport uczy, bawi i kształtuje charakter. Właśnie dlatego już od najmłodszych lat warto nauczyć dziecko, że sport może być nie tylko ważnym ale i przyjemnym elementem życia.

Żyjemy w czasach, w których czas wolny zostaje zdominowany przez cyfrowe gadżety, a coraz mniejszą jego część przeznaczamy na aktywności fizyczne. Nie od dziś wiadomo, że „sport to zdrowie” dlatego już u najmłodszych warto zaszczepić zainteresowanie sportem tak aby kojarzył się dzieciom z przyjemnością, a nie obowiązkową godzinną przerwą od komputera czy tableta.

Między 4. a 6. Rokiem życia dziecko odczuwa wielką potrzebę ruchu – wykorzystaj to!

Akcja „Przedszkolaki na korcie” ma na celu propagowanie aktywnego trybu życia wśród dzieci w wieku 4-6 lat. Zajęcia mają na celu rozwój wszechstronnej sprawności fizycznej, przede wszystkim koordynacji ruchowej, jako bazy dla techniki, oczywiście poprzez zabawę! Oprócz ćwiczeń ogólnorozwojowych chcemy dać dzieciom szansę na zapoznanie się z tenisem poprzez wykorzystanie podczas ćwiczeń sprzętu tenisowego.

Miło nam zaprosić Państwa na kolejny minicykl zajęć, który tym razem odbędzie się w następujących terminach: 30.01 (wt) 17:00
01.02 (czw) 16:00
3.02 (sb) 13:00

Zajęcia odbędą się na terenie obiektu sportowego Okęcie Tennis Club przy ulicy Radarowej 1 w Warszawie.

Dzięki naszym Darczyńcom, ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE :)

Zapisy: www.otclub.pl/fundacja-pro-am/nasze

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Okęcie Tennis Club, Radarowa 1, 02-137 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2018-01-30 do 2018-02-03
organizator: Fundacja Akademia Sportu Pro-Am
adres: Wielicka 43 lok. 41, 02-657 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie
www: https://www.facebook.com/fundacjaproam 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.