dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Gostyń. Bezpłatne zajęcia w "Tęczy"

Zarząd Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Tęcza” przy Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zakończył remont w siłowni TKKF „TĘCZA” przy ul. Przemysława II 6. Z tej okazji zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z siłowni oraz podjął decyzję o bezskładkowych zajęciach w styczniu dla uczestników zajęć klubu karate oraz uczestników zajęć na siłowni w sekcji kulturystycznej.

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-01-08, 08.51

Klub karate shotokan TKKF „Tęcza”, którego działalność dofinansowują Gmina Gostyń i Powiat Gostyński, zaprasza chętnych na treningi do sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Hutnika 3) w Gostyniu: w poniedziałki o 19.00 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice; wtorki o 19.00 dorośli i młodzież od lat 12; środy o 19.00 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice; czwartki o 19.00 dorośli i młodzież od lat 12; a w soboty o 15.30 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice, młodzież od lat 12 i dorośli.

Sensei Mirosław Sobkowiak (4. Dan), zachęcając do udziału w zajęciach, przypomina, że – „gostyński klub karate TKKF „TĘCZA” działa już 39 lat i jest prowadzony przez shihana Waldemara Szwedka (7. Dan), który ma na swym koncie tytuł wicemistrza świata w kumite – Ateny (Grecja) 1996 oraz III miejsce w mistrzostwach świata w kumite i IV miejsce w kata w samym sercu karate - w japońskim Gifu w 1999 r. A jego wychowankowie z TKKF „TĘCZA” zdobyli łącznie 5 tytułów mistrzów świata, 18 tytułów wicemistrzów świata i 5 brązowych medali na mistrzostwach świata.”

Sensei Mieczysław Polewski (4. Dan) dodaje - „Klub karate TKKF „TĘCZA” wychował już w swojej historii piętnastu karateków z czarnym pasem, w tym pięć kobiet.”- Warto też dodać, że wśród piętnastu mistrzów karate z Gostynia aż sześciu zdobyło już wyższe stopnie mistrzowskie, a czterech innych wychowanków „TĘCZY” uzyskało stopnie mistrzowskie w zbliżonych sztukach walki.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: 63-800 Gostyń, woj. wielkopolskie
data wydarzenia: od 2018-01-07 do 2018-01-31
organizator: Ognisko Statutowe Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Tęcza" przy Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
adres: Władysława Łokietka 2, 63-800 Gostyń, woj. WP
tel.: 601 071 491, e-mail: tecza.gostyn@o2.pl
www: http://www.facebook.com/tkkftecza 
źródło: Ognisko Statutowe Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Tęcza"
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.