dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Bydgoszcz. Szkolenie "Zlecanie i rozliczanie zadań w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie"

Zlecanie i rozliczanie zadań w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Rozliczenie zadań zrealizowanych w 2017 oraz ogłoszenie konkursów ofert na 2018 r. Bydgoszcz, 31 stycznia 2018 r. Udział płatny.

autor(ka): Magdalena Osiniak

2017-12-22, 08.46

Celem szkolenia jest wyjaśnienie problematycznych kwestii dotyczących przygotowania do zlecania zadań publicznych na rok 2018 w trybach przewidzianych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Wyjaśnienie bieżących problemów dotyczących rozliczania przyznanych środków i zmian temu towarzyszących. Omówienie sposobu postępowania przez samorząd przy kontroli oraz zwrocie udzielonych dotacji.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WCZEŚNIEJSZEGO ZGŁOSZENIA NA NASZ ADRES MAILOWY PYTAŃ DO EKSPERTA CELEM UDZIELENIA WYJAŚNIEŃ PODCZAS SZKOLENIA.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Kujawsko-Pomorskie BIuro Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, Unii Lubelskiej 4c , 85-059 Bydgoszcz , woj. kujawsko-pomorskie
data wydarzenia: 2018-01-31
organizator: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej - Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL
adres: Unii Lubelskiej 4C, 85-059 Bydgoszcz, woj. KP
tel.: 52 321 18 90, faks: 52 321 18 92
e-mail: info@bydgoszcz-frdl.pl
www: http://www.bydgoszcz-frdl.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.