dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Szkolenie "Partycypacja w praktyce. Animacja społeczności lokalnej"

Miejsce: Centrum Konferencyjne KOPERNIKA, ul. Kopernika 30, Warszawa. Data i godzina: 28 grudnia 2017 r., 9.30-16.30. Szkolenie jest bezpłatne. Zgłoszenia można przesyłać na adres: malgorzata_cz@o2.pl.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Małgorzata Czaban

2017-12-14, 08.54

Serdecznie zapraszamy na szkolenie w dniu 28 grudnia, pt: "Partycypacja w praktyce. Animacja społeczności lokalnej", mające na celu wzmocnienie współpracy między ośrodkami pomocy społecznej i organizacjami pozarządowymi w zakresie działań na rzecz rodziny, które zostanie zrealizowane w ramach projektu ”Regionalni animatorzy współpracy na rzecz rodziny”, współfinansowanego z Programu FIO. Celem szkolenia jest wskazanie praktycznych narzędzi wspierania procesów partycypacji społecznej. Przedstawione zostaną istotne aspekty organizowania się społeczności lokalnych w celu wspólnego podejmowania decyzji dotyczących najbliższego otoczenia. Omówione zostaną elementy „drabiny partycypacji” oraz przybliżone zostaną dobre praktyki oraz metody prowadzenia procesu partycypacji z wykorzystaniem nowych technologii.

Szczegółowy program można pobrać http://www.mazowieckafederacja.pl/wp-content/uploads/FIO-program-szkolenia_28.12.2017.pdf

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Centrum Konferencyjne Kopernika , Kopernika 30, Warszawa,
data wydarzenia: 2017-12-28
organizator: Mazowiecka Federacja na rzecz Ekonomii Społecznej
adres: Kościuszki 1, 26-610 Radom, woj. mazowieckie
e-mail: mazowieckafederacja@gmail.com
www: http://www.mazowieckafederacja.pl/ 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.